Licensed to Liberty Swim League C  HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 7/11/2015 11:20 AM
                         HB v GL 07.10.15 - 7/10/2015                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McFadden, Charlie          7 GL-MA                  24.91      23.62    5  
  2 Peck, Wyatt                8 GL-MA                  24.38      24.93    3  
  3 Martinez, Sal              8 Storm-MA               25.65      27.65    1  
  4 Summer, Josh               8 Storm-MA               26.87      28.78  
  5 Wilson, Oscar              6 Storm-MA               29.12     x32.87  
  6 Crocker, Mason             7 GL-MA                  39.50     x42.47  
 -- Cataldi, Conner            6 Storm-MA               32.47     X34.22  
 -- Brown, Chris               8 Storm-MA               45.72     X34.60  
 -- Ajunwa, Donovan            5 GL-MA                  47.72     X40.06  
 -- Reichner, Erich            7 Storm-MA               36.36     X40.22  
 -- Coughlin, Jack             7 Storm-MA               45.91     X47.84  
 -- Marsden, Finn              6 Storm-MA                  NT   X1:23.78  
 -- Frankenberg, Sebastian     8 GL-MA                  44.00        XDQ  
 -- Reichner, Josh             5 Storm-MA               56.12        XDQ  
 -- Reihman-Murphy, Cole       8 GL-MA                  36.97        XDQ  
 
Event 2  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Kali                8 Storm-MA               25.63      25.94    5  
  2 Reimer, Marguerite         7 GL-MA                  32.88      30.69    3  
  3 Hayes, Mira                7 GL-MA                  46.60      30.78    1  
  4 McMenanim, Emily           7 Storm-MA               28.10      30.93  
  5 Settelen, Sophia           6 Storm-MA               29.57     x36.00  
 -- Coughlin, Ava              8 Storm-MA               31.07     X35.73  
 -- Kostik, Ava                8 Storm-MA               36.12     X35.78  
 -- Bell, Brooke               7 Storm-MA               34.10     X38.91  
 -- Stewart, Kathryn           7 GL-MA                     NT     X40.47  
 -- Hall, Lilly                6 Storm-MA               34.65     X41.53  
 -- Kostik, Olivia             6 Storm-MA               50.06     X42.84  
 -- Gregorio, Morgan           5 GL-MA                     NT     X50.85  
 -- Bell, Sophia               7 GL-MA                     NT        XDQ  
 -- Duggan, Madison            7 Storm-MA               44.67        XDQ  
 -- Bell, Grace                5 GL-MA                     NT        XDQ  
 -- Sullivan, Alice            8 GL-MA                  27.94         DQ  
 -- Moore, Harper              7 GL-MA                  38.44        XDQ  
 -- Fillmore, Mackenzie        6 GL-MA                     NT        XDQ  
 
Event 3  Boys 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Buchanan, Matt            10 GL-MA                  19.38      19.06    5  
  2 Ogilvie, Jimmy            10 Storm-MA               22.38      22.16    3  
  3 Morton, Jeremy            10 GL-MA                  25.03      22.72    1  
  4 Marsden, Cavan            10 Storm-MA               23.07      22.80  
  5 Betron, Greg               9 Storm-MA               22.81     x24.06  
  6 Lee, Benjamin             10 GL-MA                  26.60     x24.19  
 -- Bower, Sam                 9 GL-MA                  32.81     X23.29  
 -- Pietrzak, Danny            9 Storm-MA               24.00     X24.59  
 -- Kirn, Brendan             10 Storm-MA               25.00     X25.68  
 -- Stewart, William           9 GL-MA                     NT     X25.85  
 -- Frankenberg, Gavin        10 GL-MA                  24.31     X26.31  
 -- Donohue, Joey             10 Storm-MA               25.00     X26.58  
 -- Duggan, Matt               9 Storm-MA               24.88     X27.15  
 -- Stunder, Stephen           9 Storm-MA               26.84     X27.28  
 -- Everitt, Erik             10 Storm-MA               32.67     X31.53  
 -- Kuhner, Tony              10 Storm-MA               29.25     X33.13  
 -- Keegan, Noah              10 Storm-MA               31.94     X33.88  
 -- Meinel, Aiden             10 Storm-MA               35.24     X42.09  
 
Event 4  Girls 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fillmore, Keely           10 GL-MA                  22.37      20.00    5  
  2 Dunbar, Meredith          10 GL-MA                  22.32      21.59    3  
  3 Boyd, Samantha             9 GL-MA                  20.90     x21.94  
  4 Reilly, Julie             10 Storm-MA               24.50      22.96    1  
  5 Martinez, Eva              9 Storm-MA               22.81      23.59  
  6 Kushner, Nadia            10 Storm-MA               23.24     x24.69  
 -- Vangen, Ella               9 GL-MA                  23.14     X20.41  
 -- DiFebbo, Sydney           10 GL-MA                  23.69     X21.73  
 -- O'Brien, Shawn            10 GL-MA                     NT     X21.97  
 -- Kemble, McKenzie          10 Storm-MA                  NT     X22.05  
 -- Toledo, Ruby               9 GL-MA                  26.19     X25.37  
 -- Aikens, Erin              10 GL-MA                  27.33     X25.53  
 -- Crocker, Lily             10 GL-MA                  25.41     X26.59  
 -- Pancoast, Liberty          9 Storm-MA                  NT     X27.31  
 -- Murset, Samantha          10 Storm-MA               27.33     X28.03  
 -- Keegan, Elizabeth         10 Storm-MA               27.60     X28.38  
 -- Chapman, Laura             9 GL-MA                  29.76     X28.81  
 -- Brown, Madison             9 Storm-MA               36.75     X36.84  
 -- Sweeney, Mary Kate         9 Storm-MA               34.52     X42.03  
 -- Sweeney, Nora              9 Storm-MA                  NT        XDQ  
 -- Gregario, Carly            9 GL-MA                  27.16        XDQ  
 
Event 5  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Enge, Jimmy               12 Storm-MA               38.88      37.12    5  
  2 Frankenberg, Aidan        12 GL-MA                  37.68      37.40    3  
  3 Bardsley, Christian       12 Storm-MA               42.38      43.25    1  
  4 Kirn, Tyler               12 Storm-MA               41.50     x44.47  
  5 Dougherty, Denis          11 GL-MA                     NT      46.68  
  6 Weimer, Joey              11 GL-MA                     NT     x48.47  
 -- Feenstra, Keith           11 Storm-MA                  NT     X32.96  
 -- Jagger, Nik               12 Storm-MA               47.89     X45.87  
 -- Holden, Shane             12 Storm-MA                  NT     X48.68  
 -- Kemble, John              12 Storm-MA                  NT     X58.15  
 -- Wilburn, Collin           11 Storm-MA               58.03   X1:00.53  
 -- Hermann, Bryce            11 Storm-MA                  NT   X1:00.53  
 
Event 6  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lush, Madison             12 GL-MA                  37.60      35.12    5  
  2 Miller, Emily             12 Storm-MA                  NT      39.93    3  
  3 Wilson, Olivia            11 Storm-MA               40.81      41.19    1  
  4 Oneill, Molly             11 GL-MA                     NT      41.66  
  5 Flanagan, Caira           12 GL-MA                  40.84     x43.00  
  6 Joyce, Elyce              12 Storm-MA               43.94     x43.75  
 -- O'Brien, Kasey            12 GL-MA                     NT     X44.03  
 -- Bower, Madelyn            11 GL-MA                     NT     X44.71  
 -- DeFrancesco, Lucia        12 Storm-MA               46.21     X46.75  
 -- Keegan, Abigail           11 Storm-MA               49.71     X48.53  
 -- Hartigan, Fiona           11 Storm-MA             1:02.84        XDQ  
 
Event 7  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McFadden, Liam            13 GL-MA                  30.91      30.84    5  
  2 Luke, Josh                14 Storm-MA               35.91      35.47    3  
  3 Dunbar, Connor            14 GL-MA                  38.00      35.59    1  
  4 Stunder, Cameron          13 Storm-MA                  NT      43.22  
  5 Keegan, Luke              14 Storm-MA               43.90     x44.84  
  6 Loschiavo, Lucas          13 Storm-MA               43.91     x47.34  
 -- Stoddart, Liam            13 Storm-MA               47.18     X49.75  
 -- Sorensen, Josiah          13 Storm-MA               53.35     X51.55  
 
Event 8  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McHugh, Bridget           14 GL-MA                  33.66      33.37    5  
  2 Caputo, Lauren            14 Storm-MA                  NT      34.53    3  
  3 McFadden, Catherine       13 GL-MA                  36.29      38.75    1  
  4 Wilson, Elizabeth         13 Storm-MA               39.83      38.77  
  5 Holden, Lauren            14 Storm-MA               36.69     x40.38  
  6 Yeager, Jackie            14 Storm-MA                  NT     x43.10  
 -- Difebbo, Paige            13 GL-MA                  42.01     X42.75  
 -- Pietrzak, Olivia          13 Storm-MA               48.65     X49.19  
 -- Duggan, Emily             13 Storm-MA               59.28   X1:00.71  
 
Event 9  Boys 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McErlean, James           15 Storm-MA               29.77      29.58    5  
  2 Reilly, Timmy             18 Storm-MA               31.47      30.48    3  
  3 Joyce, Michael            16 Storm-MA               30.94     x31.81  
 -- McCormick, Matt           17 Storm-MA               31.68     X33.19  
 -- Watkins, Tommy            16 Storm-MA               35.75     X35.68  
 -- Kratz, Tim                15 Storm-MA                  NT     X43.75  
 -- Berry, Quadir             15 GL-MA                     NT         DQ  
 
Event 10  Girls 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutton, Haley             18 Storm-MA               30.81      29.59    5  
  2 Dwyer, Brighid            35 GL-MA                     NT      31.32    3  
  3 Wilbur, Chelsea           27 GL-MA                  36.00      36.00    1  
  4 Wilburn, Elizabeth        15 Storm-MA               39.90      38.37  
  5 Reisinger, Sofia          15 GL-MA                  36.62     x39.57  
  6 Yeager, Madelyne          15 Storm-MA               38.60     x39.72  
 
Event 11  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Summer, Josh               8 Storm-MA               26.18      26.16    5  
  2 Gordon, AJ                 8 GL-MA                     NT      29.78    3  
  3 Ellis, Danny               8 Storm-MA               33.73      31.19    1  
 -- Raisch, Johnny             6 GL-MA                     NT         DQ  
 -- Kirn, Chase                7 Storm-MA                  NT         DQ  
 -- Crocker, Mason             7 GL-MA                     NT         DQ  
 
Event 12  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lee, Addison               8 GL-MA                  38.38      29.57    5  
  2 Clark, Kali                8 Storm-MA               28.75      29.97    3  
  3 Kostik, Ava                8 Storm-MA               33.31      33.56    1  
  4 Ajunwa, Florence           6 GL-MA                  52.03      41.97  
 -- Moore, Harper              7 GL-MA                     NT     X40.43  
 -- Stewart, Kathryn           7 GL-MA                     NT     X53.03  
 -- MacDonald, Stevie          6 GL-MA                     NT   X1:01.50  
 -- Bell, Sophia               7 GL-MA                     NT         DQ  
 -- Dobeck, Iris               7 GL-MA                     NT        XDQ  
 -- Bell, Grace                5 GL-MA                     NT        XDQ  
 -- Livingston, Victoria       7 Storm-MA                  NT         DQ  
 -- Dobeck, Hazel              7 GL-MA                     NT        XDQ  
 
Event 13  Boys 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liedtka, Eli              10 GL-MA                  22.43      20.07    5  
  2 Giuliana, Jack            10 Storm-MA               22.88      23.32    3  
  3 Buchanan, Matt            10 GL-MA                  23.65      24.16    1  
  4 Lee, Benjamin             10 GL-MA                  31.12     x25.00  
  5 Marsden, Cavan            10 Storm-MA               25.97      25.66  
  6 Enge, Ryan                10 Storm-MA               24.27     x27.25  
 -- Ogilvie, Jimmy            10 Storm-MA               30.78     X31.12  
 -- Kuhner, Tony              10 Storm-MA                  NT     X37.10  
 -- Feeney, Bo                 9 GL-MA                     NT     X46.28  
 -- Stewart, William           9 GL-MA                     NT        XDQ  
 -- Bower, Sam                 9 GL-MA                     NT        XDQ  
 
Event 14  Girls 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vangen, Ella               9 GL-MA                  23.34      21.25    5  
  2 Boyd, Samantha             9 GL-MA                  24.56      22.00    3  
  3 Aikens, Erin              10 GL-MA                  24.59     x24.62  
  4 Settelen, Ava             10 Storm-MA               24.62      24.91    1  
  5 Hurgunow, Vanessa          9 Storm-MA               26.19      27.81  
  6 Hall, Rowan                9 Storm-MA               31.12     x31.56  
 -- Kemble, McKenzie          10 Storm-MA                  NT     X23.15  
 -- Raisch, Maris             10 GL-MA                  26.59     X23.50  
 -- Chapman, Laura             9 GL-MA                  27.97     X23.87  
 -- McFadden, Lucy             9 GL-MA                  26.69     X25.18  
 -- Crocker, Lily             10 GL-MA                  36.75     X28.65  
 -- Keegan, Elizabeth         10 Storm-MA               29.93     X30.47  
 -- Toledo, Ruby               9 GL-MA                     NT     X30.50  
 -- Fillmore, Ryan             9 GL-MA                  29.65     X30.68  
 -- MacDonald, Mia            10 GL-MA                  33.60     X32.56  
 -- Gregario, Carly            9 GL-MA                     NT     X34.72  
 -- Brown, Madison             9 Storm-MA                  NT        XDQ  
 -- Taulane, Skyy              9 GL-MA                     NT        XDQ  
 
Event 15  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Montgomery, Chase         11 GL-MA                     NT      39.37    5  
  2 Hermann, Michael          12 Storm-MA               42.40      40.93    3  
  3 Holden, Shane             12 Storm-MA               45.90      47.10    1  
  4 Kirn, Tyler               12 Storm-MA               47.53     x50.16  
 -- Gutekunst, Robbie         11 Storm-MA               47.80     X48.56  
 -- Hermann, Bryce            11 Storm-MA             1:03.93   X1:03.53  
 -- Kemble, John              12 Storm-MA                  NT        XDQ  
 -- Fox, Dan                  12 GL-MA                     NT        XDQ  
 -- MacDonald, Duncan         12 GL-MA                  59.53         DQ  
 -- Weimer, Joey              11 GL-MA                     NT         DQ  
 
Event 16  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lush, Madison             12 GL-MA                  39.60      38.65    5  
  2 Bass, Kayla               11 GL-MA                     NT      39.41    3  
  3 Chapman, Audrey           11 GL-MA                     NT     x41.78  
  4 Miller, Emily             12 Storm-MA               42.78      42.53    1  
  5 Joyce, Elyce              12 Storm-MA               44.17      45.53  
 -- Peck, Sophie              11 GL-MA                     NT     X45.57  
 -- DeFrancesco, Lucia        12 Storm-MA                  NT     X48.47  
 -- Livingston, Gianna        11 Storm-MA               51.94     X52.83  
 -- Jefferson, Cierra         12 GL-MA                     NT     X55.28  
 -- Bower, Madelyn            11 GL-MA                     NT        XDQ  
 
Event 17  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Luke, Josh                14 Storm-MA               38.09      38.06    5  
  2 Aikens, Mitchell          14 GL-MA                  41.29      39.00    3  
  3 Dunbar, Connor            14 GL-MA                  39.25      39.13    1  
  4 Chapman, Patrick          13 Storm-MA                  NT      45.66  
  5 Sorensen, Josiah          13 Storm-MA               49.77     x50.53  
 -- Berry, Keiair             13 GL-MA                     NT         DQ  
 
Event 18  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Joyce, Cierra             14 Storm-MA               35.29      35.00    5  
  2 Maus, Anna                14 GL-MA                  36.28      35.94    3  
  3 Kelly, Mary               13 GL-MA                  42.31      43.56    1  
  4 Holden, Lauren            14 Storm-MA               42.75      44.59  
 -- Bell, Alyssa              13 Storm-MA               46.06     X44.68  
 -- Pietrzak, Olivia          13 Storm-MA               45.91     X47.68  
 -- Difebbo, Paige            13 GL-MA                  44.65     X49.96  
 -- Yeager, Jackie            14 Storm-MA               52.59     X54.25  
 -- Convery, Kelly            14 Storm-MA               43.42         DQ  
 -- Sherwood, Nicole          13 Storm-MA               52.72        XDQ  
 
Event 19  Boys 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McErlean, James           15 Storm-MA               31.30      32.50    5  
  2 Burke, Thomas             18 GL-MA                  30.88      33.41    3  
  3 Sheroke, John             16 Storm-MA               35.19     J34.06    0.5
  3 Murphy, John              18 Storm-MA               34.43    xJ34.06    0.5
  5 Williams, Steve           20 GL-MA                  33.15      34.29  
  6 O'Neill, Matthew          16 GL-MA                  40.54     x40.19  
 -- Reilly, Timmy             18 Storm-MA                  NT     X32.94  
 -- Bell, Ryan                15 Storm-MA               38.70     X38.44  
 -- Watkins, Tommy            16 Storm-MA               44.91     X41.94  
 
Event 20  Girls 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dwyer, Brighid            35 GL-MA                     NT      35.34    5  
  2 Riemenschneider, Grace    16 Storm-MA               34.97      35.71    3  
  3 Yeager, Madelyne          15 Storm-MA               38.59      38.84    1  
  4 Stoddart, Sydney L        16 Storm-MA               40.72     x40.43  
  5 Feeney, Dana              16 GL-MA                  43.59      46.69  
 -- Kushner, Tatiana          15 Storm-MA                  NT     X46.59  
 -- Ellis, Molly              15 Storm-MA                  NT     X49.85  
 
Event 21  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McFadden, Charlie          7 GL-MA                  27.73      27.25    5  
  2 Peck, Wyatt                8 GL-MA                  28.08      27.40    3  
  3 Kirn, Chase                7 Storm-MA                  NT      27.56    1  
  4 Martinez, Sal              8 Storm-MA               26.82      28.88  
  5 Gordon, AJ                 8 GL-MA                     NT     x30.88  
 -- Ajunwa, Donovan            5 GL-MA                     NT     X41.74  
 -- Cataldi, Conner            6 Storm-MA                  NT         DQ  
 -- Raisch, Johnny             6 GL-MA                     NT        XDQ  
 
Event 22  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sullivan, Alice            8 GL-MA                  42.00      28.42    5  
  2 Ajunwa, Florence           6 GL-MA                     NT      29.65    3  
  3 Clark, Kali                8 Storm-MA               27.22      32.60    1  
  4 Lee, Addison               8 GL-MA                  43.10     x34.84  
  5 McMenanim, Emily           7 Storm-MA                  NT      38.06  
 -- Hayes, Mira                7 GL-MA                     NT     X30.55  
 -- Reimer, Marguerite         7 GL-MA                     NT     X32.84  
 -- Bell, Brooke               7 Storm-MA                  NT     X41.28  
 -- Summer, Megan              6 Storm-MA                  NT     X42.06  
 -- Settelen, Sophia           6 Storm-MA                  NT     X42.78  
 -- Hall, Lilly                6 Storm-MA                  NT   X1:00.31  
 -- Goelz, Kendall             7 Storm-MA               32.04        XDQ  
 -- Enge, Paige                7 Storm-MA                  NT        XDQ  
 -- Livingston, Victoria       7 Storm-MA               31.47         DQ  
 
Event 23  Boys 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Giuliana, Jack            10 Storm-MA               16.75      17.05    5  
  2 Liedtka, Eli              10 GL-MA                  18.01      18.03    3  
  3 Lee, Benjamin             10 GL-MA                  24.62     J22.13    1  
  4 Kirn, Brendan             10 Storm-MA               19.00     J21.85  
  5 Morton, Jeremy            10 GL-MA                  24.52     x22.40  
  6 Betron, Greg               9 Storm-MA               24.09     x24.00  
 -- Fox, Matthew              10 GL-MA                     NT     X22.47  
 -- Donohue, Joey             10 Storm-MA               26.50     X24.38  
 -- Frankenberg, Gavin        10 GL-MA                  21.41     X25.37  
 -- Duggan, Matt               9 Storm-MA                  NT     X28.28  
 -- McDonald, Stephen         10 GL-MA                     NT     X28.62  
 -- Kuhner, Tony              10 Storm-MA                  NT        XDQ  
 
Event 24  Girls 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dunbar, Meredith          10 GL-MA                  18.03      18.82    5  
  2 Fillmore, Keely           10 GL-MA                  21.34      19.59    3  
  3 Reilly, Julie             10 Storm-MA               23.69      20.15    1  
  4 Boyd, Samantha             9 GL-MA                  21.63     x20.28  
  5 Settelen, Ava             10 Storm-MA               20.62      23.06  
  6 Pancoast, Liberty          9 Storm-MA               23.47     x24.04  
 -- Kemble, McKenzie          10 Storm-MA                  NT     X22.25  
 -- O'Brien, Shawn            10 GL-MA                     NT     X23.20  
 -- Kushner, Nadia            10 Storm-MA               25.09     X24.84  
 -- DiFebbo, Sydney           10 GL-MA                  26.10     X25.19  
 -- Gregario, Carly            9 GL-MA                  33.75     X25.22  
 -- Raisch, Maris             10 GL-MA                  24.62     X25.75  
 -- McFadden, Lucy             9 GL-MA                  24.05     X26.03  
 -- Hall, Rowan                9 Storm-MA               28.16     X27.19  
 -- Murset, Samantha          10 Storm-MA               28.22     X31.62  
 -- Hurgunow, Vanessa          9 Storm-MA               28.17     X32.03  
 -- Martinez, Eva              9 Storm-MA               26.69        XDQ  
 
Event 25  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Enge, Jimmy               12 Storm-MA               33.84      33.84    5  
  2 Frankenberg, Aidan        12 GL-MA                  42.62      37.87    3  
  3 Hermann, Michael          12 Storm-MA               39.37      39.80    1  
  4 Dougherty, Denis          11 GL-MA                     NT      42.66  
  5 Bardsley, Christian       12 Storm-MA               46.50     x48.25  
 -- Gutekunst, Robbie         11 Storm-MA               49.53     X50.72  
 -- Wilburn, Collin           11 Storm-MA               56.68     X53.34  
 -- Jagger, Nik               12 Storm-MA                  NT     X53.41  
 -- Montgomery, Chase         11 GL-MA                     NT         DQ  
 
Event 26  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bass, Kayla               11 GL-MA                     NT      33.50    5  
  2 Oneill, Molly             11 GL-MA                     NT      37.18    3  
  3 Wilson, Olivia            11 Storm-MA               38.19      39.38    1  
  4 Flanagan, Caira           12 GL-MA                  42.34     x40.07  
  5 Keegan, Abigail           11 Storm-MA                  NT      52.62  
 -- O'Brien, Kasey            12 GL-MA                     NT     X41.63  
 -- Chapman, Audrey           11 GL-MA                     NT     X41.78  
 -- Peck, Sophie              11 GL-MA                     NT     X43.28  
 -- Livingston, Gianna        11 Storm-MA               45.90         DQ  
 
Event 27  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McFadden, Liam            13 GL-MA                  29.50      28.25    5  
  2 Luke, Josh                14 Storm-MA               31.87      31.81    3  
  3 Stunder, Cameron          13 Storm-MA               36.56      36.91    1  
  4 Chapman, Patrick          13 Storm-MA               41.73     x40.00  
  5 Aikens, Mitchell          14 GL-MA                  58.78      43.90  
 
Event 28  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Joyce, Cierra             14 Storm-MA               30.53      30.78    5  
  2 Maus, Anna                14 GL-MA                  32.13      31.78    3  
  3 Caputo, Lauren            14 Storm-MA               31.75      31.82    1  
  4 Kelly, Mary               13 GL-MA                     NT      32.62  
  5 McHugh, Bridget           14 GL-MA                  32.73     x33.09  
  6 Wilson, Elizabeth         13 Storm-MA               33.88     x34.81  
 
Event 29  Boys 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reilly, Timmy             18 Storm-MA               29.40      28.79    5  
  2 Joyce, Michael            16 Storm-MA               28.12      29.03    3  
  3 McErlean, James           15 Storm-MA               28.87     x29.12  
  4 O'Neill, Matthew          16 GL-MA                  35.84      37.62    1  
 -- Murphy, John              18 Storm-MA               29.53     X29.33  
 -- Sheroke, John             16 Storm-MA               30.50     X30.84  
 -- Bell, Ryan                15 Storm-MA                  NT     X32.60  
 -- Watkins, Tommy            16 Storm-MA               34.00     X35.41  
 -- Kratz, Tim                15 Storm-MA               42.22     X39.37  
 
Event 30  Girls 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutton, Haley             18 Storm-MA               28.47      27.84    5  
  2 Riemenschneider, Grace    16 Storm-MA               28.41      29.32    3  
  3 Dwyer, Brighid            35 GL-MA                     NT      30.04    1  
  4 Wilburn, Elizabeth        15 Storm-MA               36.72     x36.19  
  5 Reisinger, Sofia          15 GL-MA                  33.25      36.38  
 -- Yeager, Madelyne          15 Storm-MA               37.09     X39.37  
 -- Ellis, Molly              15 Storm-MA               45.50     X47.13  
 -- Kushner, Tatiana          15 Storm-MA               47.60     X50.81  
 
Event 31  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cataldi, Conner            6 Storm-MA               22.44      23.81    5  
  2 Wilson, Oscar              6 Storm-MA               26.83      26.87    3  
  3 Raisch, Johnny             6 GL-MA                     NT      30.12    1  
  4 Ajunwa, Donovan            5 GL-MA                  37.40      32.00  
  5 Reichner, Josh             5 Storm-MA               55.34   x1:16.22  
 
Event 32  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Summer, Megan              6 Storm-MA               31.29     J27.21    5  
  2 Ajunwa, Florence           6 GL-MA                  33.91     J26.84    3  
  3 MacDonald, Stevie          6 GL-MA                     NT      30.56    1  
  4 Settelen, Sophia           6 Storm-MA               32.40      32.63  
  5 Fillmore, Mackenzie        6 GL-MA                  45.13     x37.72  
  6 Hall, Lilly                6 Storm-MA               40.03     x47.53  
 -- Gregorio, Morgan           5 GL-MA                     NT     X32.81  
 -- Bell, Grace                5 GL-MA                     NT     X35.34  
 
Event 33  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peck, Wyatt                8 GL-MA                  20.59      18.03    5  
  2 McFadden, Charlie          7 GL-MA                  19.94      19.34    3  
  3 Summer, Josh               8 Storm-MA               20.28      20.56    1  
  4 Martinez, Sal              8 Storm-MA               22.84      22.22  
  5 Gordon, AJ                 8 GL-MA                     NT     x23.85  
  6 Ellis, Danny               8 Storm-MA               26.47     x28.75  
 -- Reihman-Murphy, Cole       8 GL-MA                  30.28     X26.03  
 -- Crocker, Mason             7 GL-MA                  33.70     X27.22  
 -- Kirn, Chase                7 Storm-MA               26.53     X27.72  
 -- Reichner, Erich            7 Storm-MA               28.88     X30.50  
 -- Hober, Luke                7 GL-MA                     NT     X34.88  
 -- Marsden, Finn              6 Storm-MA               41.13     X38.28  
 -- Brown, Chris               8 Storm-MA               29.12     X38.32  
 -- Frankenberg, Sebastian     8 GL-MA                  40.97     X42.81  
 -- Riehman-Murphy, Liam       7 GL-MA                     NT     X59.28  
 
Event 34  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sullivan, Alice            8 GL-MA                  28.21      22.34    5  
  2 Livingston, Victoria       7 Storm-MA               26.56      25.72    3  
  3 Reimer, Marguerite         7 GL-MA                  29.22      26.00    1  
  4 Lee, Addison               8 GL-MA                  36.00     x28.22  
  5 McMenanim, Emily           7 Storm-MA               28.32      30.22  
 -- Goelz, Kendall             7 Storm-MA               25.66     X25.93  
 -- Moore, Harper              7 GL-MA                  40.70     X27.97  
 -- Hayes, Mira                7 GL-MA                  34.46     X28.25  
 -- Kostik, Ava                8 Storm-MA               35.22     X34.25  
 -- Bell, Sophia               7 GL-MA                     NT     X34.69  
 -- Bell, Brooke               7 Storm-MA               32.47     X35.78  
 -- Enge, Paige                7 Storm-MA               31.75     X36.78  
 -- Dobeck, Iris               7 GL-MA                     NT     X38.88  
 -- Kostik, Olivia             6 Storm-MA               42.03     X39.82  
 -- Dobeck, Hazel              7 GL-MA                     NT     X45.06  
 -- Stewart, Kathryn           7 GL-MA                     NT        XDQ  
 
Event 35  Boys 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liedtka, Eli              10 GL-MA                  15.66      14.47    5  
  2 Giuliana, Jack            10 Storm-MA               14.84      15.50    3  
  3 Buchanan, Matt            10 GL-MA                  17.49      16.57    1  
  4 Morton, Jeremy            10 GL-MA                  19.87     x18.22  
  5 Marsden, Cavan            10 Storm-MA               17.37      20.06  
  6 Enge, Ryan                10 Storm-MA               18.15     x20.81  
 -- Fox, Matthew              10 GL-MA                  36.53     X18.69  
 -- Everitt, Erik             10 Storm-MA               19.16     X18.88  
 -- Frankenberg, Gavin        10 GL-MA                  18.16     X19.56  
 -- Pietrzak, Danny            9 Storm-MA               18.65     X19.59  
 -- Kirn, Brendan             10 Storm-MA               19.66     X20.49  
 -- Betron, Greg               9 Storm-MA               19.97     X20.54  
 -- Donohue, Joey             10 Storm-MA               21.06     X21.15  
 -- McDonald, Stephen         10 GL-MA                     NT     X21.40  
 -- Bower, Sam                 9 GL-MA                  25.37     X22.13  
 -- Ogilvie, Jimmy            10 Storm-MA               21.03     X22.22  
 -- Duggan, Matt               9 Storm-MA               21.94     X22.97  
 -- Stunder, Stephen           9 Storm-MA               22.62     X23.09  
 -- Stewart, William           9 GL-MA                     NT     X23.18  
 -- Meinel, Aiden             10 Storm-MA               26.35     X25.78  
 -- Keegan, Noah              10 Storm-MA               24.50     X26.25  
 -- Riehman-Murphy, Sean      10 GL-MA                  32.03     X26.41  
 -- Reimer, Josiah             9 GL-MA                  31.00     X28.00  
 -- Feeney, Bo                 9 GL-MA                  37.53     X28.60  
 -- Kuhner, Tony              10 Storm-MA               26.28     X29.16  
 
Event 36  Girls 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vangen, Ella               9 GL-MA                  18.49      15.65    5  
  2 Reilly, Julie             10 Storm-MA               17.78      16.54    3  
  3 Dunbar, Meredith          10 GL-MA                  17.38      17.06    1  
  4 Pancoast, Liberty          9 Storm-MA               18.41      18.09  
  5 Fillmore, Keely           10 GL-MA                  19.40     x18.13  
  6 Martinez, Eva              9 Storm-MA               18.07     x20.60  
 -- O'Brien, Shawn            10 GL-MA                     NT     X18.00  
 -- Kemble, McKenzie          10 Storm-MA                  NT     X18.03  
 -- Raisch, Maris             10 GL-MA                  21.80     X18.47  
 -- McFadden, Lucy             9 GL-MA                  20.37     X19.81  
 -- Settelen, Ava             10 Storm-MA               18.69     X19.91  
 -- DiFebbo, Sydney           10 GL-MA                  20.41     X20.13  
 -- Toledo, Ruby               9 GL-MA                  18.74     X20.16  
 -- Hall, Rowan                9 Storm-MA               19.75     X20.78  
 -- Crocker, Lily             10 GL-MA                  25.75     X21.97  
 -- Murset, Samantha          10 Storm-MA               23.53     X22.75  
 -- Fillmore, Ryan             9 GL-MA                  23.37     X22.91  
 -- Aikens, Erin              10 GL-MA                  23.62     X23.15  
 -- Kushner, Nadia            10 Storm-MA               21.81     X23.25  
 -- Chapman, Laura             9 GL-MA                  21.84     X23.25  
 -- Keegan, Elizabeth         10 Storm-MA               24.29     X23.50  
 -- Hurgunow, Vanessa          9 Storm-MA               27.90     X27.28  
 -- MacDonald, Mia            10 GL-MA                  31.63     X28.85  
 -- Sweeney, Mary Kate         9 Storm-MA               31.65     X31.44  
 -- Taulane, Skyy              9 GL-MA                  33.37     X32.00  
 -- Sweeney, Nora              9 Storm-MA               32.28     X32.53  
 -- Brown, Madison             9 Storm-MA               34.52     X34.63  
 
Event 37  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Enge, Jimmy               12 Storm-MA               31.48      30.65    5  
  2 Frankenberg, Aidan        12 GL-MA                  33.68      31.94    3  
  3 Montgomery, Chase         11 GL-MA                     NT      34.03    0.5
  3 Hermann, Michael          12 Storm-MA               33.57      34.03    0.5
  5 Jagger, Nik               12 Storm-MA               34.12     x36.37  
  6 Dougherty, Denis          11 GL-MA                     NT     x37.22  
 -- Bardsley, Christian       12 Storm-MA               34.75     X36.09  
 -- Kirn, Tyler               12 Storm-MA               34.25     X36.22  
 -- Holden, Shane             12 Storm-MA               37.13     X38.28  
 -- Weimer, Joey              11 GL-MA                     NT     X39.88  
 -- Feenstra, Keith           11 Storm-MA               40.16     X40.81  
 -- Gutekunst, Robbie         11 Storm-MA               39.27     X41.69  
 -- MacDonald, Duncan         12 GL-MA                  50.13     X44.96  
 -- Wilburn, Collin           11 Storm-MA               46.38     X45.67  
 -- Hermann, Bryce            11 Storm-MA               46.82     X46.75  
 -- Kemble, John              12 Storm-MA                  NT     X46.94  
 -- Fox, Dan                  12 GL-MA                     NT     X53.21  
 
Event 38  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bass, Kayla               11 GL-MA                     NT      30.90    5  
  2 Oneill, Molly             11 GL-MA                     NT      31.06    3  
  3 Miller, Emily             12 Storm-MA               32.69      31.75    1  
  4 Chapman, Audrey           11 GL-MA                     NT     x32.47  
  5 Wilson, Olivia            11 Storm-MA               34.91      34.53  
  6 Joyce, Elyce              12 Storm-MA               34.84     x34.97  
 -- Flanagan, Caira           12 GL-MA                  34.41     X33.06  
 -- DeFrancesco, Lucia        12 Storm-MA               35.44     X34.57  
 -- O'Brien, Kasey            12 GL-MA                     NT     X36.57  
 -- Peck, Sophie              11 GL-MA                     NT     X36.96  
 -- Bower, Madelyn            11 GL-MA                     NT     X38.97  
 -- Livingston, Gianna        11 Storm-MA               39.69     X40.12  
 -- Keegan, Abigail           11 Storm-MA               42.82     X42.00  
 -- Hartigan, Fiona           11 Storm-MA               50.90     X42.38  
 -- Jefferson, Cierra         12 GL-MA                     NT     X47.81  
 
Event 39  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McFadden, Liam            13 GL-MA                  26.18      25.25    5  
  2 Dunbar, Connor            14 GL-MA                  29.12      27.31    3  
  3 Aikens, Mitchell          14 GL-MA                  31.53     x30.66  
  4 Chapman, Patrick          13 Storm-MA               31.22      31.00    1  
  5 Stunder, Cameron          13 Storm-MA               31.98      31.62  
  6 Keegan, Luke              14 Storm-MA               37.41     x37.97  
 -- Sorensen, Josiah          13 Storm-MA               38.34     X37.15  
 -- Loschiavo, Lucas          13 Storm-MA               39.02     X38.44  
 -- Stoddart, Liam            13 Storm-MA               40.92     X44.47  
 -- Berry, Keiair             13 GL-MA                     NT   X1:01.19  
 
Event 40  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maus, Anna                14 GL-MA                  28.41      27.31    5  
  2 Joyce, Cierra             14 Storm-MA               28.06      28.31    3  
  3 McHugh, Bridget           14 GL-MA                  28.95     J29.50    1  
  4 Caputo, Lauren            14 Storm-MA               30.25     J29.47  
  5 McFadden, Catherine       13 GL-MA                  30.10     x30.22  
  6 Wilson, Elizabeth         13 Storm-MA               31.74     x31.80  
 -- Kelly, Mary               13 GL-MA                  30.13     X29.84  
 -- Holden, Lauren            14 Storm-MA               32.20     X33.45  
 -- Convery, Kelly            14 Storm-MA               35.12     X33.59  
 -- Difebbo, Paige            13 GL-MA                  35.19     X33.74  
 -- Pietrzak, Olivia          13 Storm-MA               36.12     X34.93  
 -- Yeager, Jackie            14 Storm-MA               36.50     X35.32  
 -- Bell, Alyssa              13 Storm-MA               40.12     X39.34  
 -- Sherwood, Nicole          13 Storm-MA               40.59     X40.47  
 -- Duggan, Emily             13 Storm-MA               45.06     X48.22  
 
Event 41  Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reilly, Timmy             18 Storm-MA               56.70      55.57    5  
  2 Joyce, Michael            16 Storm-MA               55.37      57.15    3  
  3 McCormick, Matt           17 Storm-MA               58.34     x59.40  
  4 O'Neill, Matthew          16 GL-MA                1:08.75    1:10.84    1  
  5 Berry, Quadir             15 GL-MA                     NT    1:14.44  
 -- Murphy, John              18 Storm-MA               59.56     X58.19  
 -- Sheroke, John             16 Storm-MA               58.77     X58.79  
 -- Watkins, Tommy            16 Storm-MA             1:08.19   X1:07.44  
 -- Bell, Ryan                15 Storm-MA             1:09.34   X1:08.65  
 -- Kratz, Tim                15 Storm-MA                  NT   X1:15.35  
 
Event 42  Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutton, Haley             18 Storm-MA               56.66      59.00    5  
  2 Riemenschneider, Grace    16 Storm-MA             1:00.44    1:04.78    3  
  3 Wilburn, Elizabeth        15 Storm-MA             1:09.28   x1:10.47  
  4 Reisinger, Sofia          15 GL-MA                     NT    1:10.75    1  
  5 Stoddart, Sydney L        16 Storm-MA             1:16.13   x1:14.38  
  6 Kushner, Tatiana          15 Storm-MA             1:16.25   x1:14.72  
  7 Ellis, Molly              15 Storm-MA                  NT   x1:17.68  
 
Event 43  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  1:21.84    1:34.22    7  
     1) Peck, Wyatt 8                   2) McFadden, Charlie 7            
     3) Gordon, AJ 8                    4) Reihman-Murphy, Cole 8         
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:29.00    1:41.84  
     1) Summer, Josh 8                  2) Martinez, Sal 8                
     3) Ellis, Danny 8                  4) Wilson, Oscar 6                
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:08.56  
     1) Reichner, Erich 7               2) Brown, Chris 8                 
     3) Cataldi, Conner 6               4) Kirn, Chase 7                  
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X2:15.50  
     1) Crocker, Mason 7                2) Ajunwa, Donovan 5              
     3) Raisch, Johnny 6                4) Hober, Luke 7                  
 
Event 44  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   1:45.53   J1:46.57    7  
     1) Livingston, Victoria 7          2) McMenanim, Emily 7             
     3) Clark, Kali 8                   4) Goelz, Kendall 7               
  2 Glenside-MA  'A'                                  1:19.92   J1:45.93  
     1) Sullivan, Alice 8               2) Reimer, Marguerite 7           
     3) Lee, Addison 8                  4) Stewart, Kathryn 7             
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:06.44  
     1) Bell, Brooke 7                  2) Settelen, Sophia 6             
     3) Summer, Megan 6                 4)                                
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X2:13.78  
     1) Hayes, Mira 7                   2) Ajunwa, Florence 6             
     3) Fillmore, Mackenzie 6           4) Moore, Harper 7                
 -- Glenside-MA  'C'                                       NT   X2:28.25  
     1) MacDonald, Stevie 6             2) Bell, Grace 5                  
     3) Bell, Sophia 7                  4) Gregorio, Morgan 5             
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X2:29.16  
     1) Kostik, Ava 8                   2) Enge, Paige 7                  
     3) Duggan, Madison 7               4) Hall, Lilly 6                  
 
Event 45  Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  1:08.91    1:07.65    7  
     1) Liedtka, Eli 10                 2) Buchanan, Matt 10              
     3) Morton, Jeremy 10               4) Lee, Benjamin 10               
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:17.00    1:14.19  
     1) Giuliana, Jack 10               2) Marsden, Cavan 10              
     3) Enge, Ryan 10                   4) Pietrzak, Danny 9              
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X1:22.13  
     1) Kirn, Brendan 10                2) Everitt, Erik 10               
     3) Ogilvie, Jimmy 10               4) Betron, Greg 9                 
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X1:23.12  
     1) Frankenberg, Gavin 10           2) McDonald, Stephen 10           
     3) Fox, Matthew 10                 4) Stewart, William 9             
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X1:36.58  
     1) Keegan, Noah 10                 2) Duggan, Matt 9                 
     3) Stunder, Stephen 9              4) Donohue, Joey 10               
 -- Glenside-MA  'C'                                       NT   X1:48.90  
     1) Bower, Sam 9                    2) Feeney, Bo 9                   
     3) Riehman-Murphy, Sean 10         4) Reimer, Josiah 9               
 
Event 46  Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  1:04.43    1:09.19    7  
     1) Vangen, Ella 9                  2) Dunbar, Meredith 10            
     3) Fillmore, Keely 10              4) Boyd, Samantha 9               
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:18.21    1:17.50  
     1) Reilly, Julie 10                2) Pancoast, Liberty 9            
     3) Settelen, Ava 10                4) Martinez, Eva 9                
 -- Glenside-MA  'C'                                       NT   X1:24.63  
     1) Chapman, Laura 9                2) Raisch, Maris 10               
     3) Toledo, Ruby 9                  4) Aikens, Erin 10                
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X1:28.37  
     1) Murset, Samantha 10             2) Kushner, Nadia 10              
     3) Kemble, McKenzie 10             4) Hall, Rowan 9                  
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X1:29.87  
     1) O'Brien, Shawn 10               2) McFadden, Lucy 9               
     3) DiFebbo, Sydney 10              4) Farley, Maddy 9                
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X1:54.44  
     1) Hurgunow, Vanessa 9             2) Keegan, Elizabeth 10           
     3) Brown, Madison 9                4)                                
 
Event 47  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   2:16.12    2:19.31    7  
     1) Kirn, Tyler 12                  2) Hermann, Michael 12            
     3) Jagger, Nik 12                  4) Enge, Jimmy 12                 
  2 Glenside-MA  'A'                                  2:01.22    2:34.90  
     1) Montgomery, Chase 11            2) MacDonald, Duncan 12           
     3) Dougherty, Denis 11             4) Weimer, Joey 11                
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:33.07  
     1) Gutekunst, Robbie 11            2) Feenstra, Keith 11             
     3) Holden, Shane 12                4) Bardsley, Christian 12         
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X3:00.56  
     1) Hermann, Bryce 11               2) Kemble, John 12                
     3) Wilburn, Collin 11              4)                                
 
Event 48  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  2:02.06    2:06.72    7  
     1) Bass, Kayla 11                  2) Flanagan, Caira 12             
     3) Chapman, Audrey 11              4) Oneill, Molly 11               
  2 Hatboro-MA  'A'                                   2:06.63    2:25.00  
     1) Joyce, Elyce 12                 2) Miller, Emily 12               
     3) Wilson, Olivia 11               4) Livingston, Gianna 11          
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X2:41.10  
     1) Peck, Sophie 11                 2) O'Brien, Kasey 12              
     3) Bower, Madelyn 11               4) Farley, Brenna 11              
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:51.22  
     1) Keegan, Abigail 11              2)                                
     3) DeFrancesco, Lucia 12           4) Hartigan, Fiona 11             
 
Event 49  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                       NT    2:05.85    7  
     1) Dunbar, Connor 14               2) Aikens, Mitchell 14            
     3) Frankenberg, Aidan 12           4) McFadden, Liam 13              
  2 Hatboro-MA  'A'                                   2:06.10    2:07.38  
     1) Luke, Josh 14                   2) Keegan, Luke 14                
     3) Chapman, Patrick 13             4) Stunder, Cameron 13            
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:35.57  
     1) Sorensen, Josiah 13             2) Loschiavo, Lucas 13            
     3) Stoddart, Liam 13               4)                                
 
Event 50  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   2:01.37    2:01.56    7  
     1) Holden, Lauren 14               2) Joyce, Cierra 14               
     3) Wilson, Elizabeth 13            4) Caputo, Lauren 14              
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:24.37  
     1) Convery, Kelly 14               2) Bell, Alyssa 13                
     3) Yeager, Jackie 14               4) Pietrzak, Olivia 13            
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X2:35.53  
     1) Sherwood, Nicole 13             2) Duggan, Emily 13               
     3) Curran, Leia 14                 4)                                
 -- Glenside-MA  'A'                                  1:57.00         DQ  
     1) McHugh, Bridget 14              2) McFadden, Catherine 13         
     3) Kelly, Mary 13                  4) Maus, Anna 14                  
 
Event 51  Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   1:42.72    1:41.97    7  
     1) Reilly, Timmy 18                2) Sheroke, John 16               
     3) Joyce, Michael 16               4) McErlean, James 15             
  2 Glenside-MA  'A'                                       NT    1:56.03  
     1) Burke, Thomas 18                2) Williams, Steve 20             
     3) O'Neill, Matthew 16             4) Berry, Quadir 15               
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X1:55.40  
     1) Murphy, John 18                 2) McCormick, Matt 17             
     3) Bell, Ryan 15                   4) Kratz, Tim 15                  
 
Event 52  Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   1:53.65    1:56.18    7  
     1) Sutton, Haley 18                2) Stoddart, Sydney L 16          
     3) Riemenschneider, Grace 16       4) Wilburn, Elizabeth 15          
  2 Glenside-MA  'A'                                  1:54.22    2:03.37  
     1) Wilbur, Chelsea 27              2) Reisinger, Sofia 15            
     3) Feeney, Dana 16                 4) Dwyer, Brighid 35              
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:11.06  
     1) Ellis, Molly 15                 2) Kushner, Tatiana 15            
 
                    Combined Team Scores - Through Event 52                    
 
  1. Glenside                          243.5   2. Hatboro                           203.5