Licensed to LIberty Swim League A       Hy-Tek's Meet Manager 7/9/2011 11:25 AM
                    Liberty League Template 2009 - 6/1/2009                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eimer, Torrin              8 HB-MA                  22.40      23.63    5  
  2 Frankenberg, Aidan         8 GL-MA                  23.71      24.25    3  
  3 Enge, Jimmy                8 HB-MA                     NT      24.94    1  
  4 Scharnikow, AJ             7 HB-MA                  25.00     x27.03  
  5 Rollins, Joshua            8 GL-MA                  26.81      29.03  
  6 Liedtka, Eli               6 GL-MA                  27.78     x31.75  
 -- Kirn, Tyler                8 HB-MA                  23.43     X26.28  
 -- Mignogna, Dylan            6 HB-MA                  39.47     X33.56  
 -- Buchanan, Tim              8 GL-MA                     NT     X34.16  
 -- Kirn, Brendan              6 HB-MA                  37.56     X39.75  
 -- Marsden, Cavan             6 HB-MA                  39.87     X43.59  
 -- Scharnikow, Jack           5 HB-MA                  42.16     X46.56  
 -- Frankenberg, Gavin         6 GL-MA                     NT     X47.65  
 -- Davis, Aidan               8 GL-MA                  47.31     X53.35  
 -- Craney, Wade               5 HB-MA                  43.75     X57.62  
 
Event 2  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sheehan, Riley             8 HB-MA                  21.19      21.66    5  
  2 Lush, Madison              8 GL-MA                  25.34      24.63    3  
  3 McDonough, Grace           7 HB-MA                  26.09      27.62    1  
  4 McGill, Devon              8 GL-MA                  26.78      27.69  
  5 Joyce, Elyce               8 HB-MA                     NT     x28.90  
  6 Peale, Angelina            7 GL-MA                  29.30     x31.19  
 -- Eutermoser, Ally           8 HB-MA                  30.68     X26.35  
 -- Craney, Ursula             8 HB-MA                     NT     X27.13  
 -- Miller, Emily              8 HB-MA                     NT     X28.25  
 -- Cotte, Natalie             8 HB-MA                  34.59     X30.75  
 -- Peck, Sophie               7 GL-MA                  34.90     X37.22  
 -- Bower, Madelyn             7 GL-MA                  35.79     X37.91  
 -- Korn, Amanda               6 HB-MA                  35.34     X42.13  
 -- DiFebbo, Sydney            6 GL-MA                  41.32     X46.10  
 -- Pancoast, Liberty          5 HB-MA                  51.60     X57.19  
 -- Funk, Lilly                7 GL-MA                     NT     X58.72  
 -- Davis, Abby                7 GL-MA                  47.19   X1:01.44  
 -- McGill, Amelia             7 GL-MA                     NT   X1:16.40  
 
Event 3  Boys 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riemenschneider, Will      9 HB-MA                  18.00      19.00    5  
  2 Luke, Josh                10 HB-MA                  21.78      20.78    3  
  3 Aikens, Mitchell          10 GL-MA                  22.31      21.25    1  
  4 Mignogna, Zachary          9 HB-MA                  22.50     x21.34  
  5 Duddy, Matt                9 GL-MA                  23.59      22.47  
  6 Murray, Paul               9 GL-MA                  26.93     x30.59  
 -- Stoddart, Liam             9 HB-MA                  23.75     X23.69  
 -- Wheeler, Davis             9 HB-MA                  23.13     X25.59  
 -- Banks, Lukas              10 HB-MA                  24.62     X27.87  
 -- Chapman, Patrick           9 HB-MA                  25.25     X28.40  
 -- Fay, Nicholas              9 HB-MA                  32.78     X32.66  
 
Event 4  Girls 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McHugh, Bridget           10 GL-MA                  18.68      18.85    5  
  2 Dougherty, Megan          10 GL-MA                  17.88      19.18    3  
  3 Maus, Anna                10 GL-MA                  19.00     x20.06  
  4 McDonough, Aubrey         10 HB-MA                  18.25      21.00    1  
  5 Webb, Nuria                9 HB-MA                  22.40      23.38  
  6 Carney, Rachel            10 HB-MA                  22.09     x23.44  
 -- Joyce, Cierra             10 HB-MA                     NT     X20.40  
 -- Adelsberger, Reilly       10 HB-MA                     NT     X21.44  
 -- Moreland, Zoe              9 GL-MA                  26.56     X26.47  
 -- Difebbo, Paige             9 GL-MA                     NT     X27.16  
 -- Kelly, Mary                9 GL-MA                  26.72     X27.19  
 -- Mumford, Hannah            9 HB-MA                  35.69     X29.22  
 -- McNally, Julia             9 GL-MA                  30.28     X31.40  
 -- Duggan, Emily              9 HB-MA                  31.09     X33.44  
 -- Sherwood, Nicole           9 HB-MA                  34.65     X33.50  
 -- McKenzie, Caroline         9 GL-MA                  28.22     X34.03  
 -- Young, Jessica             9 GL-MA                  36.90     X36.06  
 
Event 5  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Joyce, Michael            12 HB-MA                  35.03      36.59    5  
  2 Grady, Henry              11 HB-MA                  38.22      38.60    3  
  3 Watkins, Tommy            12 HB-MA                  39.69     x41.22  
  4 Kellly, Danny             11 GL-MA                  44.00      47.12    1  
  5 Feeney, Ryan              11 GL-MA                     NT      51.06  
  6 Taulane, John             11 GL-MA                  54.47     x56.37  
 -- McErlean, James           11 HB-MA                  40.47     X41.88  
 -- Nogowski, Ben             11 HB-MA                     NT     X43.38  
 -- Eimer, Conor              11 HB-MA                     NT     X45.31  
 -- Lutes, Brenden            11 HB-MA                  48.00     X48.50  
 -- Ackerman, Tommy           12 HB-MA                  46.22     X48.53  
 -- Young, CJ                 11 GL-MA                     NT     X50.19  
 -- Taulane, Andrew           11 GL-MA                     NT   X1:07.28  
 -- Kratz, Tim                11 HB-MA                1:15.88   X1:17.06  
 
Event 6  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McErlean, Colleen         12 HB-MA                  39.19      40.09    5  
  2 Cook, Haley               12 GL-MA                  41.75      40.81    3  
  3 Maus, Clare               12 GL-MA                  41.94      42.06    1  
  4 Roper, Jenna              12 HB-MA                  45.79      45.59  
  5 Tipton, Lauren            12 GL-MA                  46.60     x46.78  
  6 Schada, Kaitlin           11 HB-MA                  40.74     x47.35  
  7 Cook, Hannah              12 GL-MA                  51.06     x53.22  
 -- Gonzalez, Kayla           12 HB-MA                  40.87     X43.38  
 -- Luke, Emma                12 HB-MA                  49.44     X49.94  
 -- Kushner, Tatiana          11 HB-MA                  55.62     X53.03  
 -- Cotte, Lauren             11 HB-MA                  59.91     X53.63  
 -- Branco, Rachael           11 HB-MA                1:02.91     X57.88  
 -- Baumeister, Jaclyn        12 HB-MA                     NT     X59.41  
 
Event 7  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Broscius, Jeremy          14 HB-MA                  33.65      32.75    5  
  2 Callahan, Gregory         13 GL-MA                  33.15      33.16    3  
  3 Reilly, Timmy             14 HB-MA                  35.40      36.69    1  
  4 Kratz, Peter              14 HB-MA                  37.32     x38.34  
 -- Washington, Philip        13 GL-MA                     NT         DQ  
      Non-continuous turning action
 -- O'Neill, Patrick          14 GL-MA                  42.43         DQ  
      Did not finish on back
 
Event 8  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutton, Haley             14 HB-MA                  32.40      33.12    5  
  2 McHugh, Molly             14 GL-MA                  33.72      34.03    3  
  3 Paz, Madison              14 GL-MA                     NT      39.28    1  
  4 White, Elizabeth          14 GL-MA                  39.59     x39.56  
  5 Buerger, Laura            13 HB-MA                  41.90      42.16  
  6 Lyon, Julia               13 HB-MA                  43.65     x45.31  
 -- Whyte, Jamie              14 HB-MA                  41.25     X40.47  
 -- Craymer, Joylin           14 HB-MA                  44.06     X45.59  
 -- Mumford, Samantha         13 HB-MA                  46.19     X45.97  
 -- Washington, Lindsay       14 GL-MA                  48.15     X52.87  
 
Event 9  Boys 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutton, Rick              18 HB-MA                  27.32      27.81    5  
  2 Lenahan, Bobby            16 HB-MA                  28.19      27.94    3  
  3 Shaeffer, Michael         18 HB-MA                  29.06     x30.47  
  4 Paz, Logan                16 GL-MA                  39.43      43.88    1  
 -- Stauffer, Nick            16 HB-MA                  31.84     X33.09  
 -- Hicks, Dan                15 HB-MA                  35.90     X34.31  
 -- Pancoast, Stephen         15 HB-MA                     NT     X38.56  
 
Event 10  Girls 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riemenschneider, Rachel   17 HB-MA                  31.81      32.75    5  
  2 Johnson, Carey            16 HB-MA                     NT      36.03    3  
  3 Shire, Megan              15 HB-MA                  38.27     x40.10  
 -- Baumeister, Lauren        15 HB-MA                  38.25     X38.72  
 -- Lyon, Carly               16 HB-MA                     NT     X38.77  
 -- Branco, Brianna           15 HB-MA                     NT         DQ  
      Non-continuous turning action
 
Event 11  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eimer, Torrin              8 HB-MA                  22.19      23.16    5  
  2 Kirn, Tyler                8 HB-MA                  29.65      29.78    3  
  3 Gelfin, Gabe               6 GL-MA                  30.34      31.38    1  
 -- Enge, Jimmy                8 HB-MA                     NT     X35.89  
 -- Buchanan, Tim              8 GL-MA                  39.16     X40.00  
 -- Giuliana, Jack             6 HB-MA                     NT     X41.87  
 -- Buchanan, Matt             6 GL-MA                  46.37     X43.97  
 -- Dougherty, Denis           7 GL-MA                     NT     X48.31  
 -- Kirn, Brendan              6 HB-MA                     NT     X52.79  
 -- Enge, Ryan                 6 HB-MA                     NT     X56.81  
 -- Branco, Anthony            7 HB-MA                     NT   X1:15.38  
 -- Craney, Wade               5 HB-MA                     NT   X1:17.62  
 -- Rollins, Joshua            8 GL-MA                     NT         DQ  
      Alternating Kick
 -- Scharnikow, AJ             7 HB-MA                     NT         DQ  
      Non-simultaneous kick
 -- Dibendetto, Lucas          8 GL-MA                  31.96         DQ  
      Non-simultaneous arms
 
Event 12  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flanagan, Caira            8 GL-MA                  26.69      24.29    5  
  2 Sheehan, Riley             8 HB-MA                  23.94      24.35    3  
  3 Lush, Madison              8 GL-MA                  27.15      28.46    1  
  4 Joyce, Elyce               8 HB-MA                  26.34      29.38  
  5 Craney, Ursula             8 HB-MA                  33.12     x32.59  
 -- Peck, Sophie               7 GL-MA                     NT     X32.90  
 -- Eutermoser, Ally           8 HB-MA                  31.90     X33.29  
 -- Miller, Emily              8 HB-MA                  32.47     X33.88  
 -- McNally, Kate              7 GL-MA                     NT     X41.44  
 -- Bower, Madelyn             7 GL-MA                  39.25     X43.38  
 -- Funk, Lilly                7 GL-MA                  44.47     X46.91  
 -- Davis, Abby                7 GL-MA                  59.90     X51.00  
 -- McGill, Devon              8 GL-MA                  29.10         DQ  
      Alternating Kick
 
Event 13  Boys 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riemenschneider, Will      9 HB-MA                  21.25      21.41    5  
  2 Luke, Josh                10 HB-MA                  21.50      22.00    3  
  3 Aikens, Mitchell          10 GL-MA                  24.12      23.66    1  
  4 Wheeler, Davis             9 HB-MA                  24.65     x25.97  
  5 Duddy, Matt                9 GL-MA                  27.06      26.78  
 -- Reilly, Ian               10 HB-MA                     NT     X24.68  
 -- Stoddart, Liam             9 HB-MA                     NT     X29.35  
 -- Banks, Lukas              10 HB-MA                  32.40     X30.34  
 -- Moreland, Andrew           9 GL-MA                  34.12     X31.04  
 -- Fay, Nicholas              9 HB-MA                     NT     X31.72  
 -- Mignogna, Zachary          9 HB-MA                     NT     X32.82  
 -- Murray, Paul               9 GL-MA                  32.22         DQ  
      One hand touch
 
Event 14  Girls 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dougherty, Megan          10 GL-MA                  19.28      19.75    5  
  2 Joyce, Cierra             10 HB-MA                  19.09      20.06    3  
  3 Maus, Anna                10 GL-MA                  21.94      23.09    1  
  4 Adelsberger, Reilly       10 HB-MA                  22.84      23.37  
  5 Webb, Nuria                9 HB-MA                  24.57     x23.57  
  6 Playdon, Aine             10 GL-MA                  23.53     x25.90  
 -- McDonough, Aubrey         10 HB-MA                     NT     X20.69  
 -- Dorley, Carissa           10 GL-MA                     NT     X22.50  
 -- Glefin, Rosie             10 GL-MA                  25.66     X24.69  
 -- Roper, Kira                9 HB-MA                  27.78     X24.78  
 -- Carney, Rachel            10 HB-MA                     NT     X26.68  
 -- Taulane, Kate              9 GL-MA                  28.50     X30.75  
 -- McKenzie, Caroline         9 GL-MA                  32.84     X31.81  
 -- Mumford, Hannah            9 HB-MA                  36.97     X32.66  
 -- Crocker, Sophia           10 GL-MA                  30.75     X35.00  
 -- McNally, Julia             9 GL-MA                  35.40     X35.06  
 -- Sherwood, Nicole           9 HB-MA                  39.18     X36.03  
 -- Duggan, Emily              9 HB-MA                     NT     X38.50  
 
Event 15  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eimer, Conor              11 HB-MA                  40.28      40.66    5  
  2 McErlean, James           11 HB-MA                  41.69      42.75    3  
  3 Nogowski, Ben             11 HB-MA                  45.25     x43.59  
  4 Duddy, Joe                12 GL-MA                     NT      46.94    1  
  5 Ermigiotti, Nick          12 GL-MA                  57.50    1:00.31  
  6 Taulane, John             11 GL-MA                     NT   x1:04.72  
 -- Grady, Henry              11 HB-MA                     NT     X45.28  
 -- Ackerman, Tommy           12 HB-MA                  47.60     X48.47  
 -- Banks, Jakob              12 HB-MA                  53.13     X53.41  
 -- Lutes, Brenden            11 HB-MA                     NT     X57.91  
 -- Ackerman, Billy           12 HB-MA                1:03.09   X1:01.82  
 -- Young, CJ                 11 GL-MA                1:01.72   X1:02.53  
 -- Taulane, Andrew           11 GL-MA                     NT   X1:04.28  
 -- Chapman, Nicholas         11 HB-MA                1:11.68   X1:24.53  
 
Event 16  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riemenschneider, Grace    12 HB-MA                  38.00      40.13    5  
  2 McErlean, Colleen         12 HB-MA                     NT      44.34    3  
  3 Roper, Jenna              12 HB-MA                  45.12     x45.04  
  4 Cook, Haley               12 GL-MA                  49.56      49.15    1  
  5 Tipton, Lauren            12 GL-MA                  50.03      50.19  
  6 Reisinger, Sofia          11 GL-MA                  50.19     x50.56  
 -- Feeney, Dana              12 GL-MA                     NT     X50.31  
 -- Dougherty, Aine           12 GL-MA                  50.87     X54.16  
 -- Luke, Emma                12 HB-MA                     NT     X56.87  
 -- Cook, Hannah              12 GL-MA                  57.72     X56.97  
 -- Barton, Skylar            11 GL-MA                     NT     X57.15  
 -- Branco, Rachael           11 HB-MA                     NT   X1:00.15  
 -- Custer, Marissa           12 GL-MA                1:00.22   X1:02.87  
 -- Gottlieb, Melanie         11 GL-MA                1:06.19   X1:05.31  
 -- Schada, Kaitlin           11 HB-MA                     NT   X1:05.91  
 
Event 17  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burke, Thomas             14 GL-MA                     NT      33.41    5  
  2 Broscius, Jeremy          14 HB-MA                  34.53      34.43    3  
  3 Callahan, Gregory         13 GL-MA                     NT      37.41    1  
  4 Murphy, John              14 HB-MA                  40.03      40.78  
  5 Kratz, Peter              14 HB-MA                  43.28     x45.47  
  6 O'Neill, Patrick          14 GL-MA                     NT     x46.65  
 -- Banks, Nick               14 HB-MA                  41.72     X42.10  
 -- Reilly, Timmy             14 HB-MA                  45.97     X44.53  
 -- Washington, Philip        13 GL-MA                  51.78     X53.47  
 -- Byrd, Rasheen             13 GL-MA                     NT     X55.12  
 -- Mumper, Chandler          13 HB-MA                     NT     X56.78  
 
Event 18  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burke, Erin               14 GL-MA                     NT      37.85    5  
  2 White, Elizabeth          14 GL-MA                  39.22      39.44    3  
  3 Buerger, Laura            13 HB-MA                  44.13      45.47    1  
  4 Lyon, Julia               13 HB-MA                     NT      46.31  
  5 Washington, Lindsay       14 GL-MA                  47.16     x46.87  
  6 Stauffer, Erika           13 HB-MA                     NT     x49.69  
 -- Sutton, Haley             14 HB-MA                     NT     X39.94  
 -- Whyte, Jamie              14 HB-MA                  44.69     X45.22  
 -- Mumford, Samantha         13 HB-MA                  49.25     X50.25  
 
Event 19  Boys 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lenahan, Bobby            16 HB-MA                     NT      31.06    5  
  2 Shaeffer, Michael         18 HB-MA                  32.28      32.00    3  
  3 Supplee, Ryan             18 HB-MA                  33.40     x32.50  
  4 Paz, Logan                16 GL-MA                  42.40      45.56    1  
 -- Burns, Trent              16 HB-MA                  36.21     X36.53  
 -- Stauffer, Nick            16 HB-MA                     NT     X37.06  
 
Event 20  Girls 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burke, Barbara            45 GL-MA                  37.22      37.31    5  
  2 Fitzpatrick, Kelli        16 HB-MA                  37.50      37.93    3  
  3 Reitz, Katherine          16 HB-MA                  40.64      41.25    1  
  4 Branco, Brianna           15 HB-MA                     NT     x50.56  
 -- Johnson, Carey            16 HB-MA                     NT     X40.75  
 -- Baumeister, Lauren        15 HB-MA                     NT     X44.59  
 -- Shire, Megan              15 HB-MA                     NT     X49.47  
 
Event 21  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Enge, Jimmy                8 HB-MA                  25.66      26.65    5  
  2 Eimer, Torrin              8 HB-MA                     NT      28.94  
  3 Dibendetto, Lucas          8 GL-MA                  32.91      30.78    3  
  4 Kirn, Tyler                8 HB-MA                  34.03     x31.62    1  
  5 Gelfin, Gabe               6 GL-MA                  39.84      44.06  
  6 Kirn, Brendan              6 HB-MA                  49.97   x1:03.50  
  7 Branco, Anthony            7 HB-MA                     NT   x1:23.50  
 -- Liedtka, Eli               6 GL-MA                     NT     X28.41  
 -- Frankenberg, Aidan         8 GL-MA                  23.87         DQ  
      One hand touch
 
Event 22  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sheehan, Riley             8 HB-MA                  20.06      21.07    5  
  2 McDonough, Grace           7 HB-MA                     NT      23.53    3  
  3 Flanagan, Caira            8 GL-MA                  24.41      24.97    1  
  4 Craney, Ursula             8 HB-MA                  29.38     x27.66  
  5 Lush, Madison              8 GL-MA                  29.19      28.50  
 -- Peck, Sophie               7 GL-MA                  32.34         DQ  
      Alternating Kick
 
Event 23  Boys 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riemenschneider, Will      9 HB-MA                  15.87      15.71    5  
  2 Reilly, Ian               10 HB-MA                  18.85      19.59    3  
  3 Luke, Josh                10 HB-MA                  19.72     x20.66  
  4 Aikens, Mitchell          10 GL-MA                  19.88      20.87    1  
  5 Moreland, Andrew           9 GL-MA                  22.85      22.43  
 
Event 24  Girls 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDonough, Aubrey         10 HB-MA                  16.65     J17.56    5  
  2 McHugh, Bridget           10 GL-MA                  17.66     J17.85    3  
  3 Playdon, Aine             10 GL-MA                  19.00     J17.84    1  
  4 Maus, Anna                10 GL-MA                  17.63     x20.31  
  5 Adelsberger, Reilly       10 HB-MA                  21.10      20.78  
  6 Sherwood, Nicole           9 HB-MA                     NT     x38.37  
 -- Glefin, Rosie             10 GL-MA                  23.69     X23.40  
 -- Taulane, Kate              9 GL-MA                  26.19     X25.18  
 -- Kelly, Mary                9 GL-MA                     NT     X26.53  
 
Event 25  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grady, Henry              11 HB-MA                  35.19      35.44    5  
  2 Joyce, Michael            12 HB-MA                  33.72      35.87    3  
  3 Lutes, Brenden            11 HB-MA                  40.46     x42.41  
  4 Duddy, Joe                12 GL-MA                  43.59      43.53    1  
  5 Kellly, Danny             11 GL-MA                  47.37      47.81  
  6 Feeney, Ryan              11 GL-MA                     NT     x54.32  
 
Event 26  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riemenschneider, Grace    12 HB-MA                  33.65     J32.41    5  
  2 Maus, Clare               12 GL-MA                  41.44      40.75    2  
  2 McErlean, Colleen         12 HB-MA                  38.78     J41.65    3  
  3 Reisinger, Sofia          11 GL-MA                     NT     J41.50    1  
 
Event 27  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Broscius, Jeremy          14 HB-MA                  29.47      29.44    5  
  2 Burke, Thomas             14 GL-MA                  30.22      30.66    3  
  3 Banks, Nick               14 HB-MA                     NT      38.82    1  
  4 Byrd, Rasheen             13 GL-MA                     NT      56.15  
 -- Chapman, Matthew          13 HB-MA                  53.22         DQ  
      Non-simultaneous touch
 
Event 28  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McHugh, Molly             14 GL-MA                  31.65      31.78    5  
  2 Burke, Erin               14 GL-MA                  32.41      32.53    3  
  3 Sutton, Haley             14 HB-MA                  32.40      32.94    1  
  4 White, Elizabeth          14 GL-MA                     NT     x37.50  
  5 Lyon, Julia               13 HB-MA                     NT      42.28  
  6 Craymer, Joylin           14 HB-MA                  46.66     x46.09  
  7 Mangiaruga, Alyssa        14 HB-MA                  50.31     x51.81  
 -- Paz, Madison              14 GL-MA                     NT     X37.28  
 
Event 29  Boys 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stasio, Pat               15 HB-MA                  27.81      26.62    5  
  2 Lenahan, Bobby            16 HB-MA                  26.50      26.97    3  
  3 Burns, Trent              16 HB-MA                  28.34     x28.93  
 -- Pancoast, Stephen         15 HB-MA                  33.53     X34.32  
 -- Hicks, Dan                15 HB-MA                  34.96     X34.66  
 -- Shaeffer, Matt            15 HB-MA                     NT     X36.91  
 
Event 30  Girls 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riemenschneider, Rachel   17 HB-MA                  29.44      29.85    5  
  2 Burke, Barbara            45 GL-MA                  31.60      31.75    3  
  3 Fitzpatrick, Kelli        16 HB-MA                  32.47      32.88    1  
 -- Reitz, Katherine          16 HB-MA                  38.68     X37.84  
 -- Baumeister, Lauren        15 HB-MA                     NT     X40.03  
 -- Lyon, Carly               16 HB-MA                     NT     X45.03  
 
Event 31  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rollins, Joshua            8 GL-MA                  19.87     J19.60    5  
  2 Enge, Jimmy                8 HB-MA                  20.81     J21.66    3  
  3 Eimer, Torrin              8 HB-MA                  20.06     J21.60    1  
  4 Frankenberg, Aidan         8 GL-MA                  21.63      22.09  
  5 Scharnikow, AJ             7 HB-MA                  24.82     x25.62  
  6 Tipton, Trevor             8 GL-MA                     NT     x25.78  
 -- Kirn, Tyler                8 HB-MA                     NT     X22.75  
 -- Liedtka, Eli               6 GL-MA                  28.04     X25.93  
 -- Dibendetto, Lucas          8 GL-MA                  27.31     X26.31  
 -- Mignogna, Dylan            6 HB-MA                  30.59     X29.58  
 -- Buchanan, Matt             6 GL-MA                  32.56     X29.81  
 -- Buchanan, Tim              8 GL-MA                  30.22     X30.43  
 -- Frankenberg, Gavin         6 GL-MA                  29.84     X33.78  
 -- Marsden, Cavan             6 HB-MA                  35.81     X33.93  
 -- Giuliana, Jack             6 HB-MA                  34.12     X35.15  
 -- Dougherty, Denis           7 GL-MA                  32.81     X36.10  
 -- Davis, Aidan               8 GL-MA                  37.75     X36.44  
 -- Branco, Anthony            7 HB-MA                  33.94     X37.66  
 -- Scharnikow, Jack           5 HB-MA                  39.28     X42.69  
 -- Kirn, Brendan              6 HB-MA                     NT     X43.85  
 -- Craney, Wade               5 HB-MA                     NT     X55.75  
 -- Enge, Ryan                 6 HB-MA                  51.34     X57.19  
 
Event 32  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDonough, Grace           7 HB-MA                  19.53      19.16    5  
  2 Flanagan, Caira            8 GL-MA                  19.56      20.44    3  
  3 Joyce, Elyce               8 HB-MA                  22.31      22.94    1  
  4 McGill, Devon              8 GL-MA                  21.53      24.31  
  5 Craney, Ursula             8 HB-MA                  22.72     x24.94  
  6 Peale, Angelina            7 GL-MA                  27.62     x28.19  
  7 Korn, Amanda               6 HB-MA                  36.31     x36.69  
 -- Sheehan, Riley             8 HB-MA                     NT     X17.08  
 -- Cotte, Natalie             8 HB-MA                     NT     X25.12  
 -- Miller, Emily              8 HB-MA                  27.25     X27.44  
 -- Bower, Madelyn             7 GL-MA                  30.78     X30.53  
 -- Funk, Lilly                7 GL-MA                  38.03     X36.32  
 -- DiFebbo, Sydney            6 GL-MA                  39.80     X40.63  
 -- Davis, Abby                7 GL-MA                  49.03     X50.43  
 -- Pancoast, Liberty          5 HB-MA                  54.85     X51.81  
 -- McGill, Amelia             7 GL-MA                  52.15     X51.94  
 
Event 33  Boys 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reilly, Ian               10 HB-MA                  15.03      15.59    5  
  2 Duddy, Matt                9 GL-MA                  18.44      17.03    3  
  3 Wheeler, Davis             9 HB-MA                  18.62      17.35    1  
  4 Banks, Lukas              10 HB-MA                  19.00     x20.50  
  5 Murray, Paul               9 GL-MA                     NT      20.69  
  6 Moreland, Andrew           9 GL-MA                  23.21     x22.31  
 -- Luke, Josh                10 HB-MA                     NT     X17.60  
 -- Mignogna, Zachary          9 HB-MA                  20.06     X18.90  
 -- Stoddart, Liam             9 HB-MA                  19.35     X20.03  
 -- Chapman, Patrick           9 HB-MA                  21.46     X23.56  
 -- Fay, Nicholas              9 HB-MA                     NT     X26.78  
 
Event 34  Girls 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDonough, Aubrey         10 HB-MA                  15.38     J15.18    5  
  2 Joyce, Cierra             10 HB-MA                  15.68     J14.97    3  
  3 Dougherty, Megan          10 GL-MA                  14.81     J15.28    1  
  4 McHugh, Bridget           10 GL-MA                  15.34      15.44  
  5 Playdon, Aine             10 GL-MA                  17.09     x16.72  
  6 Carney, Rachel            10 HB-MA                  17.75     x17.90  
 -- Adelsberger, Reilly       10 HB-MA                  16.29     X17.10  
 -- Dorley, Carissa           10 GL-MA                  19.22     X18.93  
 -- Kelly, Mary                9 GL-MA                  20.63     X19.47  
 -- Roper, Kira                9 HB-MA                  20.53     X19.62  
 -- Glefin, Rosie             10 GL-MA                  20.69     X20.50  
 -- Webb, Nuria                9 HB-MA                  20.50     X20.75  
 -- Moreland, Zoe              9 GL-MA                  22.75     X21.69  
 -- Taulane, Kate              9 GL-MA                  30.56     X23.25  
 -- Crocker, Sophia           10 GL-MA                  22.97     X23.57  
 -- Difebbo, Paige             9 GL-MA                  22.06     X23.88  
 -- McKenzie, Caroline         9 GL-MA                  28.79     X26.16  
 -- Duggan, Emily              9 HB-MA                  27.72     X29.00  
 -- Young, Jessica             9 GL-MA                  29.78     X29.60  
 -- Sherwood, Nicole           9 HB-MA                  28.75     X30.19  
 
Event 35  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Joyce, Michael            12 HB-MA                  29.85      30.22    5  
  2 Grady, Henry              11 HB-MA                  31.47      33.28    3  
  3 Eimer, Conor              11 HB-MA                  34.00     x35.03  
  4 Duddy, Joe                12 GL-MA                  36.69      35.91    1  
  5 Ermigiotti, Nick          12 GL-MA                  39.34      39.68  
  6 Kellly, Danny             11 GL-MA                  40.41     x39.69  
 -- Watkins, Tommy            12 HB-MA                  34.85     X36.75  
 -- Ackerman, Tommy           12 HB-MA                  38.09     X36.93  
 -- Feeney, Ryan              11 GL-MA                     NT     X37.54  
 -- Ackerman, Billy           12 HB-MA                  36.78     X37.91  
 -- Banks, Jakob              12 HB-MA                  38.78     X38.97  
 -- Chapman, Nicholas         11 HB-MA                  42.34     X42.14  
 -- Young, CJ                 11 GL-MA                  44.28     X42.56  
 -- Taulane, John             11 GL-MA                     NT     X45.88  
 -- Taulane, Andrew           11 GL-MA                  49.85     X49.56  
 -- Kratz, Tim                11 HB-MA                1:02.25     X59.03  
 
Event 36  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riemenschneider, Grace    12 HB-MA                  30.50      30.81    5  
  2 Maus, Clare               12 GL-MA                  34.25      33.75    3  
  3 McErlean, Colleen         12 HB-MA                     NT      34.53  
  4 Cook, Haley               12 GL-MA                  34.25      35.59    1  
  5 Roper, Jenna              12 HB-MA                  39.11     x36.19  
  6 Reisinger, Sofia          11 GL-MA                  35.63     x37.10  
  7 Luke, Emma                12 HB-MA                  39.75     x38.37  
 -- Tipton, Lauren            12 GL-MA                  38.12     X37.85  
 -- Kushner, Tatiana          11 HB-MA                  43.31     X42.09  
 -- Cotte, Lauren             11 HB-MA                  47.97     X42.44  
 -- Cook, Hannah              12 GL-MA                  41.43     X42.60  
 -- Baumeister, Jaclyn        12 HB-MA                  42.41     X44.13  
 -- Feeney, Dana              12 GL-MA                     NT     X45.68  
 -- Custer, Marissa           12 GL-MA                  46.13     X47.28  
 -- Schada, Kaitlin           11 HB-MA                  37.31     X47.59  
 -- Dougherty, Aine           12 GL-MA                  51.19     X48.44  
 -- Barton, Skylar            11 GL-MA                  56.18     X52.10  
 -- Branco, Rachael           11 HB-MA                  52.40     X52.37  
 -- Gottlieb, Melanie         11 GL-MA                  58.81     X58.91  
 
Event 37  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Callahan, Gregory         13 GL-MA                  27.00      26.28    5  
  2 Burke, Thomas             14 GL-MA                  27.18      27.13    3  
  3 Banks, Nick               14 HB-MA                  27.56      28.81    1  
  4 Reilly, Timmy             14 HB-MA                  29.93      30.75  
  5 Murphy, John              14 HB-MA                  32.94     x32.91  
  6 O'Neill, Patrick          14 GL-MA                  32.87     x35.38  
 -- Kratz, Peter              14 HB-MA                  34.57     X31.31  
 -- Chapman, Matthew          13 HB-MA                  35.84     X36.66  
 -- Mumper, Chandler          13 HB-MA                  37.57     X39.38  
 -- Byrd, Rasheen             13 GL-MA                  41.37     X41.69  
 -- Washington, Philip        13 GL-MA                  49.69     X49.94  
 
Event 38  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutton, Haley             14 HB-MA                  27.97      28.47    5  
  2 McHugh, Molly             14 GL-MA                  28.63      28.82    3  
  3 Burke, Erin               14 GL-MA                     NT      30.31    1  
  4 Mumford, Samantha         13 HB-MA                  33.59      32.60  
  5 Whyte, Jamie              14 HB-MA                  32.47     x32.81  
 -- Paz, Madison              14 GL-MA                  34.47     X33.91  
 -- Buerger, Laura            13 HB-MA                  34.41     X34.79  
 -- Mangiaruga, Alyssa        14 HB-MA                  36.81     X37.22  
 -- Lyon, Julia               13 HB-MA                  36.65     X40.72  
 -- Washington, Lindsay       14 GL-MA                  43.97     X44.46  
 
Event 39  Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shaeffer, Michael         18 HB-MA                  53.28     J56.00    5  
  2 Sutton, Rick              18 HB-MA                  52.81     J55.97    3  
  3 Stasio, Pat               15 HB-MA                  55.06    xJ56.47    1  
  4 Burns, Trent              16 HB-MA                     NT     x58.25  
  5 Paz, Logan                16 GL-MA                     NT    1:21.91    1  
 -- Supplee, Ryan             18 HB-MA                  56.06     X55.06  
 -- Stauffer, Nick            16 HB-MA                1:00.34   X1:02.81  
 -- Shaeffer, Matt            15 HB-MA                1:02.22   X1:02.94  
 -- Kratz, Colin              16 HB-MA                     NT   X1:04.22  
 -- Hicks, Dan                15 HB-MA                1:05.84   X1:07.19  
 
Event 40  Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riemenschneider, Rachel   17 HB-MA                  59.09    1:02.69    5  
  2 Fitzpatrick, Kelli        16 HB-MA                1:04.31    1:03.69    3  
  3 Johnson, Carey            16 HB-MA                1:06.32   x1:04.84  
  4 Burke, Barbara            45 GL-MA                1:03.90    1:05.04    1  
 -- Shire, Megan              15 HB-MA                1:18.75   X1:16.50  
 -- Lyon, Carly               16 HB-MA                     NT   X1:27.81  
 -- Branco, Brianna           15 HB-MA                     NT   X1:29.87  
 
Event 41  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  1:57.66   J1:36.14    7  
     1) Rollins, Joshua 8               2) Frankenberg, Aidan 8           
     3) Dibendetto, Lucas 8             4) Tipton, Trevor 8               
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:33.50   J1:35.72  
     1) Kirn, Tyler 8                   2) Scharnikow, AJ 7               
     3) Enge, Jimmy 8                   4) Eimer, Torrin 8                
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X2:07.72  
     1) Frankenberg, Gavin 6            2) Liedtka, Eli 6                 
     3) Buchanan, Tim 8                 4) Gelfin, Gabe 6                 
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:20.00  
     1) Marsden, Cavan 6                2) Giuliana, Jack 6               
     3) Branco, Anthony 7               4) Mignogna, Dylan 6              
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X3:21.50  
     1) Craney, Wade 5                  2) Enge, Ryan 6                   
     3) Scharnikow, Jack 5              4) Kirn, Brendan 6                
 
Event 42  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  1:35.50   J1:33.90    7  
     1) Flanagan, Caira 8               2) McGill, Devon 8                
     3) Lush, Madison 8                 4) Peck, Sophie 7                 
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:26.69   J1:29.72  
     1) Sheehan, Riley 8                2) Craney, Ursula 8               
     3) Joyce, Elyce 8                  4) McDonough, Grace 7             
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:03.66  
     1) Cotte, Natalie 8                2) Korn, Amanda 6                 
     3) Eutermoser, Ally 8              4) Miller, Emily 8                
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X2:46.53  
     1) Peale, Angelina 7               2) Bower, Madelyn 7               
     3) DiFebbo, Sydney 6               4) McGill, Amelia 7               
 
Event 43  Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  1:14.94   J1:17.03    7  
     1) Aikens, Mitchell 10             2) Duddy, Matt 9                  
     3) Moreland, Andrew 9              4) Murray, Paul 9                 
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:09.22   J1:07.68  
     1) Wheeler, Davis 9                2) Luke, Josh 10                  
     3) Reilly, Ian 10                  4) Riemenschneider, Will 9        
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X1:28.66  
     1) Mignogna, Zachary 9             2) Stoddart, Liam 9               
     3) Banks, Lukas 10                 4) Scharnikow, AJ 7               
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X1:33.53  
     1) Fay, Nicholas 9                 2) Chapman, Patrick 9             
     3) Enge, Jimmy 8                   4) Eimer, Torrin 8                
 
Event 44  Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  1:05.75    1:05.85    7  
     1) Dougherty, Megan 10             2) Maus, Anna 10                  
     3) McHugh, Bridget 10              4) Playdon, Aine 10               
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:12.38    1:08.10  
     1) Carney, Rachel 10               2) Adelsberger, Reilly 10         
     3) Joyce, Cierra 10                4) McDonough, Aubrey 10           
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X1:28.09  
     1) Crocker, Sophia 10              2) Difebbo, Paige 9               
     3) Dorley, Carissa 10              4) Moreland, Zoe 9                
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X1:39.15  
     1) Mumford, Hannah 9               2) Duggan, Emily 9                
     3) Roper, Kira 9                   4) Webb, Nuria 9                  
 -- Glenside-MA  'C'                                       NT   X1:45.40  
     1) McKenzie, Caroline 9            2) McNally, Julia 9               
     3) Taulane, Kate 9                 4) Young, Jessica 9               
 
Event 45  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  2:41.65   J2:32.41    7  
     1) Duddy, Joe 12                   2) Ermigiotti, Nick 12            
     3) Kellly, Danny 11                4) Feeney, Ryan 11                
  2 Hatboro-MA  'A'                                   2:06.37   J2:16.50  
     1) Watkins, Tommy 12               2) Eimer, Conor 11                
     3) Grady, Henry 11                 4) Joyce, Michael 12              
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:27.78  
     1) Banks, Jakob 12                 2) Ackerman, Tommy 12             
     3) Ackerman, Billy 12              4) McErlean, James 11             
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X2:59.03  
     1) Kratz, Tim 11                   2) Chapman, Nicholas 11           
     3) Wheeler, Davis 9                4) Riemenschneider, Will 9        
 
Event 46  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  2:19.66    2:23.57    7  
     1) Maus, Clare 12                  2) Cook, Haley 12                 
     3) Reisinger, Sofia 11             4) Tipton, Lauren 12              
  2 Hatboro-MA  'A'                                   2:11.84    2:25.47  
     1) Luke, Emma 12                   2) Roper, Jenna 12                
     3) Schada, Kaitlin 11              4) McErlean, Colleen 12           
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:59.72  
     1) Branco, Rachael 11              2) Cotte, Lauren 11               
     3) Kushner, Tatiana 11             4) Baumeister, Jaclyn 12          
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X3:07.13  
     1) Dougherty, Aine 12              2) Cook, Hannah 12                
     3) Custer, Marissa 12              4) Feeney, Dana 12                
 
Event 47  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  2:34.28   J2:11.03    7  
     1) Burke, Thomas 14                2) Byrd, Rasheen 13               
     3) Callahan, Gregory 13            4) O'Neill, Patrick 14            
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:54.91   J2:00.09  
     1) Murphy, John 14                 2) Reilly, Timmy 14               
     3) Banks, Nick 14                  4) Broscius, Jeremy 14            
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:23.16  
     1) Mumper, Chandler 13             2) Chapman, Matthew 13            
     3) Kratz, Peter 14                 4) Nogowski, Ben 11               
 
Event 48  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  2:11.10    2:05.25    7  
     1) White, Elizabeth 14             2) Burke, Erin 14                 
     3) Paz, Madison 14                 4) McHugh, Molly 14               
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:59.41    2:10.47  
     1) Buerger, Laura 13               2) Mumford, Samantha 13           
     3) Whyte, Jamie 14                 4) Riemenschneider, Grace 12      
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:38.53  
     1) Stauffer, Erika 13              2) Mangiaruga, Alyssa 14          
     3) Craymer, Joylin 14              4) Lyon, Julia 13                 
 
Event 49  Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   1:38.40    1:37.04    7  
     1) Lenahan, Bobby 16               2) Supplee, Ryan 18               
     3) Sutton, Rick 18                 4) Stasio, Pat 15                 
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X1:43.16  
     1) Shaeffer, Michael 18            2) Stauffer, Nick 16              
     3) Burns, Trent 16                 4) Broscius, Jeremy 14            
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X1:59.72  
     1) Hicks, Dan 15                   2) Pancoast, Stephen 15           
     3) Kratz, Colin 16                 4) Shaeffer, Matt 15              
 
Event 50  Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   1:56.37    1:56.13    7  
     1) Fitzpatrick, Kelli 16           2) Johnson, Carey 16              
     3) Riemenschneider, Rachel 17      4) Sutton, Haley 14               
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:21.81  
     1) Reitz, Katherine 16             2) Branco, Brianna 15             
     3) Shire, Megan 15                 4) Baumeister, Lauren 15          
 
                    Combined Team Scores - Through Event 50                    
 
  1. Hatboro                             253   2. Glenside                            178