Licensed to Liberty Swim League A  HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 6/28/2014 11:36 AM
                          GL vs HB 062814 - 6/28/2014                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peck, Wyatt                7 GL-MA                  50.23      24.38    5  
  2 Barbor, Dean               7 Storm-MA               44.60      34.37    3  
  3 Thomas, Ryan               7 Storm-MA                  NT      34.56    1  
  4 Cataldi, Connor            5 Storm-MA                  NT     x41.62  
  5 Funk, Coleman              8 GL-MA                     NT      43.76  
  6 Reihman-Murphy, Cole       7 GL-MA                     NT     x50.22  
 -- Bower, Sam                 8 GL-MA                  36.71     X32.81  
 -- Crocker, Mason             6 GL-MA                     NT     X39.50  
 -- Stunder, Stephen           8 Storm-MA                  NT     X39.91  
 -- Toledo, Beck               8 GL-MA                     NT     X43.06  
 -- Ellis, Danny               7 Storm-MA               57.56     X46.38  
 -- Feeney, Bo                 8 GL-MA                     NT     X46.52  
 -- Long, Kevin                6 Storm-MA                  NT     X50.02  
 -- Reichner, Erich            6 Storm-MA                  NT     X54.10  
 -- Wilson, Oscar              5 Storm-MA                  NT   X1:03.88  
 
Event 2  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Claveau, Laney             8 Storm-MA                  NT      20.97    5  
  2 McFadden, Lucy             8 GL-MA                  27.53      23.47    3  
  3 Vangen, Ella               8 GL-MA                  30.63      25.31    1  
  4 Toledo, Ruby               8 GL-MA                  28.41     x28.72  
  5 Goelz, Kendall             6 Storm-MA                  NT      37.47  
  6 Przychowicz, Johna         7 Storm-MA                  NT     x38.03  
 -- Farley, Maddy              8 GL-MA                  31.79     X25.42  
 -- Fillmore, Ryan             8 GL-MA                  40.59     X33.44  
 -- Chapman, Laura             8 GL-MA                     NT     X34.61  
 -- McDade, Bernadette         8 GL-MA                  45.38     X35.82  
 -- Gregario, Carly            8 GL-MA                     NT     X36.38  
 -- Hall, Rowan                8 Storm-MA                  NT     X39.34  
 -- Settelen, Sohpia           5 Storm-MA                  NT     X40.72  
 -- McMenanim, Emily           6 Storm-MA                  NT     X42.00  
 -- Sullivan, Alice            7 GL-MA                     NT     X44.90  
 -- Lee, Addison               7 GL-MA                     NT     X45.57  
 -- Taulane, Skyy              8 GL-MA                     NT     X49.60  
 -- Bell, Brooke               6 Storm-MA                  NT     X51.69  
 -- Tipton, Katie              8 GL-MA                     NT     X52.66  
 -- Enge, Paige                6 Storm-MA               59.56     X54.84  
 -- Moore, Harper              6 GL-MA                     NT     X55.56  
 -- Hayes, Mira                5 GL-MA                     NT     X59.81  
 -- Hall, Lilly                5 Storm-MA                  NT   X1:08.77  
 
Event 3  Boys 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Buchanan, Matt             9 GL-MA                  22.29      19.38    5  
  2 Liedtka, Eli               9 GL-MA                  24.60      20.63    3  
  3 Gutekunst, Robbie         10 Storm-MA                  NT      21.21    1  
  4 Giuliana, Jack             9 Storm-MA               23.92      21.59  
  5 Barbor, Jack               9 Storm-MA               21.71     x22.63  
  6 Lee, Benjamin              9 GL-MA                  34.16     x28.06  
 -- Weimer, Joey              10 GL-MA                  23.16     X23.72  
 -- McDade, Franny             9 GL-MA                  23.20     X23.75  
 -- Stevens, Ben               9 GL-MA                  24.60     X24.50  
 -- Fulmor, Jude               9 GL-MA                  30.21     X24.59  
 -- Kirn, Brendan              9 Storm-MA               28.27     X25.13  
 -- Branco, Anthony           10 Storm-MA               23.28     X25.63  
 -- Wilburn, Collin           10 Storm-MA                  NT     X26.16  
 -- Ellis, Jack                9 Storm-MA               28.40     X27.43  
 -- Fulmor, Max                9 GL-MA                  34.94     X28.78  
 -- Enge, Ryan                 9 Storm-MA               31.77     X29.13  
 -- Stevens, Jacob            10 GL-MA                  31.52     X30.17  
 -- Long, Kyle                 9 Storm-MA                  NT     X30.46  
 -- Costantini, Dillon         9 Storm-MA                  NT     X38.97  
 -- Everitt, Eric              9 Storm-MA                  NT     X39.53  
 
Event 4  Girls 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Olivia            10 Storm-MA               21.60      20.13    5  
  2 Oneill, Molly             10 GL-MA                  24.53      20.54    3  
  3 Chapman, Audrey           10 GL-MA                  31.66      21.32    1  
  4 Peck, Sophie              10 GL-MA                  25.09     x22.81  
  5 Kemble, McKendzie          9 Storm-MA               26.49      23.09  
  6 Kushner, Nadia             9 Storm-MA               26.54     x27.47  
 -- Bower, Madelyn            10 GL-MA                  24.11     X21.60  
 -- Crocker, Lily              9 GL-MA                  29.33     X25.41  
 -- DiFebbo, Sydney            9 GL-MA                  28.01     X25.62  
 -- Funk, Lilly               10 GL-MA                  28.25     X25.97  
 -- Raisch, Maris              9 GL-MA                  39.44     X27.34  
 -- Reilly, Julie              9 Storm-MA               26.19     X27.82  
 -- Settelen, Ava              9 Storm-MA               31.81     X28.06  
 -- Best, Tori                10 Storm-MA                  NT     X30.63  
 -- Hartigan, Fiona           10 Storm-MA               31.35     X32.78  
 -- Murset, Samantha           9 Storm-MA               34.28     X33.56  
 -- Murphy, Mia                9 Storm-MA                  NT     X34.41  
 -- Dibernardo, Ariana         9 GL-MA                     NT     X36.54  
 
Event 5  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McFadden, Liam            12 GL-MA                  34.18      32.59    5  
  2 Wheeler, Davis            12 Storm-MA               42.10      37.56    3  
  3 Frankenberg, Aidan        11 GL-MA                     NT      37.68    1  
  4 Rollins, Joshua           11 GL-MA                     NT     x39.92  
  5 Chapman, Patrick          12 Storm-MA               44.81      41.03  
  6 Kirn, Tyler               11 Storm-MA                  NT     x43.13  
  7 Litchko, Cameron          12 Storm-MA                  NT     x52.93  
 -- Enge, Jimmy               11 Storm-MA                  NT     X40.68  
 -- Weber, Luke               12 GL-MA                  51.66     X47.18  
 -- Stoddart, Liam            12 Storm-MA               48.91     X49.50  
 -- Duddy, Matt               12 GL-MA                  47.90     X49.91  
 -- Bardsley, Christian       11 Storm-MA                  NT     X50.31  
 -- Dibendetto, Lucas         11 GL-MA                     NT     X52.72  
 -- Kemble, John              11 Storm-MA                  NT   X1:00.47  
 -- Sorensea, Josiah          12 Storm-MA                  NT   X1:03.19  
 
Event 6  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sheehan, Riley            11 Storm-MA                  NT      34.75    5  
  2 Wilson, Elzabeth          12 Storm-MA               42.25      41.12    3  
  3 Falguera, Isabel          12 Storm-MA                  NT     x41.16  
  4 Flanagan, Caira           11 GL-MA                     NT      43.10    1  
  5 Taulane, Kate             12 GL-MA                  49.22      44.89  
  6 Difebbo, Paige            12 GL-MA                  42.01     x45.81  
 -- Ellis, Erin               11 Storm-MA                  NT     X50.12  
 -- Joyce, Elyce              11 Storm-MA                  NT     X51.06  
 -- Wray, Annie               11 Storm-MA                  NT     X56.44  
 -- Bell, Alyssa              12 Storm-MA             1:03.31     X58.50  
 -- Sherwood, Nicole          12 Storm-MA             1:00.72   X1:01.16  
 -- Acuna, Gianna             12 GL-MA                     NT        XDQ  
      Multiple strokes past vertical at turn
 -- Miller, Emily             11 Storm-MA                  NT        XDQ  
      No touch at turn
 
Event 7  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McErlean, James           14 Storm-MA               33.87      33.16    5  
  2 Kelly, Danny              14 GL-MA                  35.95      35.59    3  
  3 Chapman, Nicholas         14 Storm-MA               40.84      37.50    1  
  4 Feeney, Ryan              14 GL-MA                  40.85      37.84  
  5 Luke, Josh                13 Storm-MA               42.78     x38.63  
 -- Brophy, Joe               13 Storm-MA               39.97     X41.44  
 -- Kratz, Tim                14 Storm-MA               54.20     X43.09  
 -- Giuliana, Nick            13 Storm-MA               52.22     X45.31  
 -- Dowd, Josh                13 Storm-MA                  NT     X56.18  
 
Event 8  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maus, Anna                13 GL-MA                  37.32      34.90    5  
  2 Reisinger, Sofia          14 GL-MA                  37.25      36.62    3  
  3 Hoffman, Mary             14 GL-MA                  49.67     x40.64  
  4 Schada, Kaitlin           14 Storm-MA               38.87      41.19    1  
  5 Wilburn, Elizabeth        14 Storm-MA               41.69      45.19  
  6 Ellis, Molly              14 Storm-MA               49.87     x50.53  
 -- Flynn, Caitlin            13 GL-MA                  44.62     X42.35  
 -- Gottlieb, Melanie         14 GL-MA                  56.40     X54.88  
 
Event 9  Boys 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Joyce, Michael            15 Storm-MA               30.91      32.06    5  
  2 Mohammad, Shareef         18 GL-MA                     NT      32.84    3  
  3 Watkins, Tommy            15 Storm-MA               36.65      36.28    1  
  4 Young, CJ                 15 GL-MA                  43.97      39.72  
 -- Chapman, Matthew          16 Storm-MA               39.53     X40.41  
 
Event 10  Girls 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richart, Lizzie           19 GL-MA                     NT      32.10    5  
  2 Rowland, Amy              25 Storm-MA                  NT      32.75    3  
  3 Stoddart, Sydney L        15 Storm-MA               39.15      40.35    1  
  4 Mumford, Sami             17 Storm-MA                  NT     x44.94  
  5 Cartwright, Shelby        18 GL-MA                     NT      46.12  
 
Event 11  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heljenek, Quinton          7 GL-MA                     NT      26.28    5  
  2 Thomas, Ryan               7 Storm-MA                  NT      39.66    3  
  3 Weber, John                6 GL-MA                     NT      45.88    1  
  4 Ellis, Danny               7 Storm-MA               46.49      50.34  
 -- Funk, Coleman              8 GL-MA                     NT     X48.91  
 -- Reichner, Erich            6 Storm-MA               59.02         DQ  
      Scissors kick
 -- Crocker, Mason             6 GL-MA                     NT         DQ  
      One hand touch
 -- Feeney, Bo                 8 GL-MA                     NT        XDQ  
      Alternating Kick
 -- Moore, Jerry               8 GL-MA                     NT        XDQ  
      Alternating Kick
 -- Toledo, Beck               8 GL-MA                     NT         DQ  
      Downward butterfly kick
 
Event 12  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Claveau, Laney             8 Storm-MA                  NT      22.47    5  
  2 Vangen, Ella               8 GL-MA                  42.26      23.78    3  
  3 Chapman, Laura             8 GL-MA                     NT      28.81    1  
  4 Pancoast, Liberty          8 Storm-MA               35.72      34.91  
  5 Tipton, Katie              8 GL-MA                     NT     x37.65  
  6 McMenanim, Emily           6 Storm-MA                  NT   x1:04.62  
 -- Lee, Addison               7 GL-MA                     NT     X43.10  
 -- Sullivan, Alice            7 GL-MA                     NT     X49.87  
 -- McDade, Bernadette         8 GL-MA                     NT        XDQ  
      Alternating Kick
 
Event 13  Boys 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gelfin, Gabe               9 GL-MA                  23.91      22.66    5  
  2 Stevens, Ben               9 GL-MA                  23.45      22.95    3  
  3 Gutekunst, Robbie         10 Storm-MA                  NT      23.16    1  
  4 Buchanan, Matt             9 GL-MA                  28.97     x24.33  
  5 Giuliana, Jack             9 Storm-MA                  NT      26.13  
  6 Ellis, Jack                9 Storm-MA               26.37     x27.37  
 -- Enge, Ryan                 9 Storm-MA               29.27     X29.44  
 -- Long, Kyle                 9 Storm-MA                  NT     X37.12  
 -- Costantini, Dillon         9 Storm-MA                  NT        XDQ  
      Non-simultaneous arms
 
Event 14  Girls 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chapman, Audrey           10 GL-MA                  21.57      21.20    5  
  2 Wilson, Olivia            10 Storm-MA               24.10      21.90    3  
  3 Livingston, Gianna        10 Storm-MA               27.03      24.12    1  
  4 Aikens, Erin               9 GL-MA                  27.16      24.63  
  5 Settelen, Ava              9 Storm-MA               31.00     x25.03  
  6 Farley, Brenna            10 GL-MA                  41.14     x26.53  
 -- Fillmore, Keely            9 GL-MA                  35.81     X26.70  
 -- Raisch, Maris              9 GL-MA                  34.86     X27.31  
 -- Kemble, McKendzie          9 Storm-MA               29.93     X27.53  
 -- DiFebbo, Sydney            9 GL-MA                  30.49     X27.71  
 -- Best, Tori                10 Storm-MA                  NT     X29.06  
 -- Kushner, Nadia             9 Storm-MA                  NT     X34.34  
 -- MacDonald, Mia             9 GL-MA                  35.53     X34.52  
 -- Crocker, Lily              9 GL-MA                  43.46     X36.75  
 
Event 15  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wheeler, Davis            12 Storm-MA               44.37      43.31    5  
  2 Duddy, Matt               12 GL-MA                  48.12      45.10    3  
  3 Hermann, Michael          11 Storm-MA                  NT      45.75    1  
  4 Weber, Luke               12 GL-MA                  51.87      47.53  
  5 Kirn, Tyler               11 Storm-MA                  NT     x49.21  
  6 Dibendetto, Lucas         11 GL-MA                     NT     x57.72  
 -- Kemble, John              11 Storm-MA                  NT     X58.75  
 -- Loschiavo, Lucas          12 Storm-MA             1:00.13   X1:02.00  
 -- LaFond, Ethan             12 GL-MA                  38.00   X1:11.65  
 -- MacDonald, Duncan         11 GL-MA                     NT        XDQ  
      Scissors kick
 
Event 16  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gutekunst, Jess           12 Storm-MA                  NT      36.59    5  
  2 Sheehan, Riley            11 Storm-MA                  NT      37.65    3  
  3 Kelly, Mary               12 GL-MA                  46.40      42.69    1  
  4 Wilson, Elzabeth          12 Storm-MA               46.78     x45.50  
  5 Difebbo, Paige            12 GL-MA                  48.28      50.47  
 -- Miller, Emily             11 Storm-MA                  NT     X45.31  
 -- Flanagan, Caira           11 GL-MA                     NT     X48.84  
 -- Joyce, Elyce              11 Storm-MA                  NT     X51.32  
 -- Ellis, Erin               11 Storm-MA                  NT     X53.87  
 -- Bell, Alyssa              12 Storm-MA               41.49     X54.53  
 -- Young, Jessica            12 GL-MA                1:06.14     X57.53  
 -- Sherwood, Nicole          12 Storm-MA             1:04.62   X1:03.59  
 -- Przychowicz, Amelia       11 Storm-MA                  NT        XDQ  
      One hand touch
 -- Lush, Madison             11 GL-MA                     NT         DQ  
      Scissors kick
 -- McDade, Mary Kate         11 GL-MA                     NT        XDQ  
      Scissors kick
 
Event 17  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McErlean, James           14 Storm-MA               34.20      34.56    5  
  2 Bell, Ryan                14 Storm-MA               46.65      40.80    3  
  3 Luke, Josh                13 Storm-MA               45.25     x42.78  
  4 Brown, Ryan               13 GL-MA                  51.63      43.40    1  
  5 Giuliana, Nick            13 Storm-MA               35.11     x47.93  
  6 Brophy, Joe               13 Storm-MA                  NT     x48.57  
 -- Dowd, Josh                13 Storm-MA                  NT         DQ  
      One hand touch
 
Event 18  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Joyce, Cierra             13 Storm-MA               35.16      36.44    5  
  2 Hoffman, Mary             14 GL-MA                  38.69      39.12    3  
  3 Convery, Kelly            13 Storm-MA               45.38      43.59    1  
  4 Crocker, Sophia           13 GL-MA                  50.60      49.38  
  5 Flynn, Caitlin            13 GL-MA                  55.07     x49.69  
  6 Ellis, Molly              14 Storm-MA               51.35     x53.32  
 
Event 19  Boys 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burke, Thomas             17 GL-MA                  30.88      31.25    5  
  2 Murphy, John              17 Storm-MA               32.91      32.31    3  
  3 Joyce, Michael            15 Storm-MA               32.93      34.22    1  
  4 Williams, Steve           19 GL-MA                  33.15      34.74  
  5 Young, CJ                 15 GL-MA                  41.09     x40.34  
  6 Shaeffer, Matt            18 Storm-MA               32.21     x43.59  
 
Event 20  Girls 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stein, Alex               20 GL-MA                  38.53      39.10    5  
  2 Stoddart, Sydney L        15 Storm-MA               40.94      39.91    3  
 -- Mumford, Sami             17 Storm-MA                  NT         DQ  
      Scissors kick
 
Event 21  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heljenek, Quinton          7 GL-MA                     NT      22.72    5  
  2 Peck, Wyatt                7 GL-MA                     NT      31.49    3  
  3 Bower, Sam                 8 GL-MA                     NT     x34.53  
  4 Kirn, Chase                6 Storm-MA               54.43      50.02    1  
  5 Barbor, Dean               7 Storm-MA                  NT      50.03  
 
Event 22  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Claveau, Laney             8 Storm-MA                  NT      24.80    5  
  2 McFadden, Lucy             8 GL-MA                  34.31      28.30    3  
  3 Vangen, Ella               8 GL-MA                     NT      28.49    1  
  4 Pancoast, Liberty          8 Storm-MA                  NT      28.50  
 -- Toledo, Ruby               8 GL-MA                     NT     X29.46  
 -- Fillmore, Ryan             8 GL-MA                     NT     X32.16  
 -- Farley, Maddy              8 GL-MA                     NT         DQ  
      Alternating Kick
 
Event 23  Boys 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liedtka, Eli               9 GL-MA                  20.39      18.01    5  
  2 Barbor, Jack               9 Storm-MA               20.46      20.97    3  
  3 Kirn, Brendan              9 Storm-MA               30.09      24.38    1  
  4 Buchanan, Matt             9 GL-MA                  27.36      24.75  
  5 Branco, Anthony           10 Storm-MA               26.63     x26.28  
 -- McDade, Franny             9 GL-MA                  22.81     X22.97  
 -- DeHeer, Thomas            10 GL-MA                  26.60     X25.90  
 -- Lee, Benjamin              9 GL-MA                  34.08     X27.94  
 -- Frankenberg, Gavin         9 GL-MA                  25.86         DQ  
      Non-simultaneous arms
 
Event 24  Girls 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Oneill, Molly             10 GL-MA                  19.34      16.72    5  
  2 Wilson, Olivia            10 Storm-MA               18.72      17.37    3  
  3 Dunbar, Meredith           9 GL-MA                  22.03      18.03    1  
  4 Livingston, Gianna        10 Storm-MA               20.74      21.94  
  5 Reilly, Julie              9 Storm-MA               23.16     x22.03  
  6 Chapman, Audrey           10 GL-MA                  24.00     x25.25  
 -- Bower, Madelyn            10 GL-MA                  25.03     X21.64  
 -- Funk, Lilly               10 GL-MA                  26.50     X27.38  
 -- MacDonald, Mia             9 GL-MA                  48.20        XDQ  
      Scissors kick
 
Event 25  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McFadden, Liam            12 GL-MA                  32.30      30.90    5  
  2 Rollins, Joshua           11 GL-MA                     NT      35.60    3  
  3 Enge, Jimmy               11 Storm-MA                  NT      36.36    1  
  4 Frankenberg, Aidan        11 GL-MA                     NT     x42.62  
  5 Chapman, Patrick          12 Storm-MA               45.84      44.60  
  6 Hermann, Michael          11 Storm-MA                  NT     x45.78  
 
Event 26  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gutekunst, Jess           12 Storm-MA                  NT      32.75    5  
  2 Lush, Madison             11 GL-MA                     NT      34.12    3  
  3 Kelly, Mary               12 GL-MA                  39.50      34.50    1  
  4 Wilson, Elzabeth          12 Storm-MA               37.48      36.62  
  5 Taulane, Kate             12 GL-MA                  42.13     x41.31  
 -- Przychowicz, Amelia       11 Storm-MA                  NT         DQ  
      One hand touch
 
Event 27  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Feeney, Ryan              14 GL-MA                  30.53      31.78    5  
  2 Kelly, Danny              14 GL-MA                     NT      34.05    3  
  3 Bell, Ryan                14 Storm-MA                  NT      35.28    1  
  4 Luke, Josh                13 Storm-MA               39.82      36.88  
  5 Brown, Ryan               13 GL-MA                  43.72     x39.00  
  6 Brophy, Joe               13 Storm-MA               38.75     x44.31  
 
Event 28  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Joyce, Cierra             13 Storm-MA               31.94      32.35    5  
  2 Maus, Anna                13 GL-MA                  36.43      32.44    3  
  3 Reisinger, Sofia          14 GL-MA                  33.66      34.71    1  
  4 Hoffman, Mary             14 GL-MA                  36.47     x36.78  
  5 Wilburn, Elizabeth        14 Storm-MA               38.91      38.66  
  6 Schada, Kaitlin           14 Storm-MA               42.44     x41.16  
 
Event 29  Boys 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murphy, John              17 Storm-MA               29.63      28.66    5  
  2 Mohammad, Shareef         18 GL-MA                     NT      29.35    3  
  3 O'Neill, Matthew          15 GL-MA                     NT      35.84    1  
  4 Chapman, Matthew          16 Storm-MA                  NT      36.07  
  5 Watkins, Tommy            15 Storm-MA               38.81     x36.69  
 
Event 30  Girls 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richart, Lizzie           19 GL-MA                     NT      28.81    5  
  2 Rowland, Amy              25 Storm-MA                  NT      34.13    3  
  3 Metzger, Melissa          17 Storm-MA               33.72     J35.09    1  
  4 Stein, Alex               20 GL-MA                  38.19     J35.08  
  5 Mumford, Sami             17 Storm-MA                  NT     x47.97  
 
Event 31  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heljenek, Quinton          7 GL-MA                     NT      18.25    5  
  2 Peck, Wyatt                7 GL-MA                  30.87      23.28    3  
  3 Thomas, Ryan               7 Storm-MA                  NT      23.60    1  
  4 Cataldi, Connor            5 Storm-MA                  NT      29.72  
  5 Barbor, Dean               7 Storm-MA               37.87     x33.40  
  6 Feeney, Bo                 8 GL-MA                     NT     x37.53  
 -- Bower, Sam                 8 GL-MA                  31.91     X27.09  
 -- Toledo, Beck               8 GL-MA                     NT     X27.88  
 -- Reihman-Murphy, Cole       7 GL-MA                     NT     X34.63  
 -- Crocker, Mason             6 GL-MA                     NT     X36.06  
 -- Funk, Coleman              8 GL-MA                     NT     X36.84  
 -- Ellis, Danny               7 Storm-MA               41.72     X40.03  
 -- Paddock, Liam              6 GL-MA                     NT     X41.01  
 -- Ajunwa, Donovan            4 GL-MA                     NT     X42.00  
 -- Kirn, Chase                6 Storm-MA               36.12     X42.40  
 -- Frankenberg, Sebastian     7 GL-MA                     NT     X48.91  
 -- Long, Kevin                6 Storm-MA                  NT     X51.28  
 -- Reichner, Erich            6 Storm-MA             1:04.90     X52.25  
 -- Wilson, Oscar              5 Storm-MA                  NT   X1:01.09  
 
Event 32  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McFadden, Lucy             8 GL-MA                  26.69      20.37    5  
  2 Toledo, Ruby               8 GL-MA                  22.57      21.44    3  
  3 Pancoast, Liberty          8 Storm-MA               23.05      22.69    1  
  4 Farley, Maddy              8 GL-MA                  24.95     x23.60  
  5 Hall, Rowan                8 Storm-MA                  NT      26.69  
  6 Przychowicz, Johna         7 Storm-MA                  NT     x33.97  
  7 Ajunwa, Florence           5 GL-MA                     NT     x42.07  
 -- Chapman, Laura             8 GL-MA                     NT     X24.56  
 -- Fillmore, Ryan             8 GL-MA                  29.13     X27.19  
 -- Gregario, Carly            8 GL-MA                     NT     X29.16  
 -- McDade, Bernadette         8 GL-MA                  33.25     X31.43  
 -- Goelz, Kendall             6 Storm-MA                  NT     X36.27  
 -- Taulane, Skyy              8 GL-MA                     NT     X36.31  
 -- Enge, Paige                6 Storm-MA               40.91     X38.47  
 -- Lee, Addison               7 GL-MA                     NT     X38.59  
 -- Tipton, Katie              8 GL-MA                     NT     X38.87  
 -- Sullivan, Alice            7 GL-MA                     NT     X40.19  
 -- Moore, Harper              6 GL-MA                     NT     X40.81  
 -- Schadel, Emmaline          6 GL-MA                     NT     X47.62  
 -- Bell, Brooke               6 Storm-MA                  NT     X48.00  
 -- Settelen, Sohpia           5 Storm-MA                  NT     X48.81  
 -- Hayes, Mira                5 GL-MA                     NT     X51.62  
 -- McMenanim, Emily           6 Storm-MA                  NT     X52.97  
 -- Hall, Lilly                5 Storm-MA                  NT   X1:25.13  
 
Event 33  Boys 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Giuliana, Jack             9 Storm-MA               17.47      15.62    5  
  2 Liedtka, Eli               9 GL-MA                  17.77      16.46    3  
  3 Weimer, Joey              10 GL-MA                  17.87      17.15    1  
  4 Gutekunst, Robbie         10 Storm-MA                  NT      17.65  
  5 Frankenberg, Gavin         9 GL-MA                  20.59     x18.16  
  6 Barbor, Jack               9 Storm-MA               19.00     x18.58  
 -- DeHeer, Thomas            10 GL-MA                  18.50     X16.83  
 -- Branco, Anthony           10 Storm-MA               19.13     X18.47  
 -- Morton, Jeremy             9 GL-MA                  25.03     X19.87  
 -- Gelfin, Gabe               9 GL-MA                  21.94     X20.19  
 -- Kirn, Brendan              9 Storm-MA               21.62     X20.75  
 -- Stevens, Jacob            10 GL-MA                  22.07     X20.90  
 -- Ellis, Jack                9 Storm-MA               23.00     X21.34  
 -- Fulmor, Jude               9 GL-MA                  24.77     X21.55  
 -- Long, Kyle                 9 Storm-MA                  NT     X21.87  
 -- Everitt, Eric              9 Storm-MA                  NT     X22.40  
 -- Wilburn, Collin           10 Storm-MA                  NT     X22.50  
 -- Enge, Ryan                 9 Storm-MA               23.96     X22.69  
 -- Fulmor, Max                9 GL-MA                  31.65     X23.06  
 -- Costantini, Dillon         9 Storm-MA                  NT     X25.81  
 -- McDade, Franny             9 GL-MA                  19.66     X26.34  
 
Event 34  Girls 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Oneill, Molly             10 GL-MA                  17.85      16.03    5  
  2 Peck, Sophie              10 GL-MA                  19.79      17.09    3  
  3 Dunbar, Meredith           9 GL-MA                  18.60     x17.38  
  4 Livingston, Gianna        10 Storm-MA               18.37      17.68    1  
  5 Reilly, Julie              9 Storm-MA               19.62      19.72  
  6 Kemble, McKendzie          9 Storm-MA               25.95     x22.12  
 -- Fillmore, Keely            9 GL-MA                  22.38     X20.28  
 -- Bower, Madelyn            10 GL-MA                  20.75     X20.53  
 -- Hartigan, Fiona           10 Storm-MA               21.07     X21.50  
 -- Farley, Brenna            10 GL-MA                  25.35     X22.06  
 -- Best, Tori                10 Storm-MA                  NT     X22.38  
 -- Settelen, Ava              9 Storm-MA               25.13     X22.59  
 -- Kushner, Nadia             9 Storm-MA               30.53     X23.56  
 -- Raisch, Maris              9 GL-MA                  30.45     X24.12  
 -- Funk, Lilly               10 GL-MA                  21.68     X24.18  
 -- Aikens, Erin               9 GL-MA                  27.91     X24.50  
 -- Murphy, Mia                9 Storm-MA                  NT     X26.16  
 -- Crocker, Lily              9 GL-MA                  26.77     X27.81  
 -- Murset, Samantha           9 Storm-MA               28.07     X29.34  
 -- Dibernardo, Ariana         9 GL-MA                     NT     X30.63  
 
Event 35  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McFadden, Liam            12 GL-MA                  28.25      27.22    5  
  2 Wheeler, Davis            12 Storm-MA               33.47      31.35    3  
  3 Chapman, Patrick          12 Storm-MA               33.32      33.60    1  
  4 Rollins, Joshua           11 GL-MA                     NT      33.75  
  5 Frankenberg, Aidan        11 GL-MA                     NT     x33.97  
  6 Kirn, Tyler               11 Storm-MA                  NT     x34.68  
  7 Litchko, Cameron          12 Storm-MA                  NT     x35.38  
 -- Enge, Jimmy               11 Storm-MA                  NT     X34.84  
 -- Duddy, Matt               12 GL-MA                  35.00     X36.87  
 -- Hermann, Michael          11 Storm-MA                  NT     X37.40  
 -- Bardsley, Christian       11 Storm-MA                  NT     X38.60  
 -- Weber, Luke               12 GL-MA                  42.25     X38.97  
 -- Stoddart, Liam            12 Storm-MA               41.40     X40.50  
 -- Loschiavo, Lucas          12 Storm-MA               47.75     X45.38  
 -- Dibendetto, Lucas         11 GL-MA                     NT     X45.40  
 -- Sorensea, Josiah          12 Storm-MA                  NT     X46.41  
 -- Kemble, John              11 Storm-MA                  NT     X50.84  
 -- MacDonald, Duncan         11 GL-MA                     NT     X51.81  
 -- LaFond, Ethan             12 GL-MA                1:05.28   X1:08.00  
 -- Fodar, Miles              11 GL-MA                     NT        XDQ  
      No touch on turn
 
Event 36  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gutekunst, Jess           12 Storm-MA                  NT      30.34    5  
  2 Kelly, Mary               12 GL-MA                  33.03      30.97    3  
  3 Lush, Madison             11 GL-MA                     NT      32.00    1  
  4 Przychowicz, Amelia       11 Storm-MA                  NT      33.03  
  5 Falguera, Isabel          12 Storm-MA                  NT     x34.78  
  6 Difebbo, Paige            12 GL-MA                  36.37     x38.33  
 -- Flanagan, Caira           11 GL-MA                     NT     X34.75  
 -- Miller, Emily             11 Storm-MA                  NT     X35.24  
 -- Acuna, Gianna             12 GL-MA                     NT     X38.72  
 -- Joyce, Elyce              11 Storm-MA                  NT     X38.84  
 -- Wray, Annie               11 Storm-MA                  NT     X42.34  
 -- Bell, Alyssa              12 Storm-MA               46.53     X43.18  
 -- Young, Jessica            12 GL-MA                  44.81     X44.58  
 -- Ellis, Erin               11 Storm-MA                  NT     X44.80  
 -- Sherwood, Nicole          12 Storm-MA               51.16     X51.50  
 -- McDade, Mary Kate         11 GL-MA                     NT   X1:03.61  
 
Event 37  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McErlean, James           14 Storm-MA               30.00      27.82    5  
  2 Feeney, Ryan              14 GL-MA                  27.86      28.15    3  
  3 Kelly, Danny              14 GL-MA                  30.25      29.06    1  
  4 Chapman, Nicholas         14 Storm-MA               27.17      29.60  
  5 Bell, Ryan                14 Storm-MA               34.03     x30.12  
  6 Brown, Ryan               13 GL-MA                  35.09     x31.23  
 -- Kratz, Tim                14 Storm-MA               35.03     X32.75  
 -- Giuliana, Nick            13 Storm-MA               38.06     X33.62  
 -- Dowd, Josh                13 Storm-MA                  NT     X45.53  
 
Event 38  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Joyce, Cierra             13 Storm-MA               29.44      30.06    5  
  2 Maus, Anna                13 GL-MA                  30.19      30.52    3  
  3 Reisinger, Sofia          14 GL-MA                  32.19      31.37    1  
  4 Wilburn, Elizabeth        14 Storm-MA               32.18      32.18  
  5 Schada, Kaitlin           14 Storm-MA               33.44     x33.00  
  6 Crocker, Sophia           13 GL-MA                  37.50     x37.16  
 -- Convery, Kelly            13 Storm-MA               38.70     X34.31  
 -- Flynn, Caitlin            13 GL-MA                  34.69     X36.56  
 -- Ellis, Molly              14 Storm-MA               31.22     X39.50  
 -- Gottlieb, Melanie         14 GL-MA                  44.13     X42.59  
 
Event 39  Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Joyce, Michael            15 Storm-MA                  NT      56.47    5  
  2 Murphy, John              17 Storm-MA             1:00.21      58.47    3  
  3 Mohammad, Shareef         18 GL-MA                     NT      59.87    1  
  4 O'Neill, Matthew          15 GL-MA                     NT    1:08.75  
  5 Young, CJ                 15 GL-MA                     NT   x1:10.19  
  6 Shaeffer, Matt            18 Storm-MA               56.09   x1:13.84  
 
Event 40  Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rowland, Amy              25 Storm-MA                  NT    1:00.05    5  
  2 Richart, Lizzie           19 GL-MA                     NT    1:01.47    3  
  3 Metzger, Melissa          17 Storm-MA             1:04.13    1:08.40    1  
  4 Stoddart, Sydney L        15 Storm-MA                  NT   x1:17.41  
  5 Cartwright, Shelby        18 GL-MA                     NT    1:27.31  
 
Event 41  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  1:21.84    1:47.34    7  
     1) Heljenek, Quinton 7             2) Peck, Wyatt 7                  
     3) Toledo, Beck 8                  4) Crocker, Mason 6               
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X2:37.60  
     1) Feeney, Bo 8                    2) Funk, Coleman 8                
     3) Reihman-Murphy, Cole 7          4) Paddock, Liam 6                
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X3:37.88  
     1) Reichner, Erich 6               2) Wilson, Oscar 5                
     3) Long, Kevin 6                   4) Ellis, Danny 7                 
 -- Hatboro-MA  'A'                                   1:20.50         DQ  
      Early take-off swimmer #4
     1) Thomas, Ryan 7                  2) Cataldi, Connor 5              
     3) Kirn, Chase 6                   4) Barbor, Dean 7                 
 
Event 42  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  1:23.27    1:29.44    7  
     1) McFadden, Lucy 8                2) Vangen, Ella 8                 
     3) Toledo, Ruby 8                  4) Farley, Maddy 8                
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:36.22    2:02.15  
     1) Pancoast, Liberty 8             2) Hall, Rowan 8                  
     3) Goelz, Kendall 6                4) Przychowicz, Johna 7           
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X1:51.25  
     1) Gregario, Carly 8               2) Fillmore, Ryan 8               
     3) McDade, Bernadette 8            4) Chapman, Laura 8               
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X4:05.30  
     1) Hall, Lilly 5                   2) Enge, Paige 6                  
     3) Bell, Brooke 6                  4) Settelen, Sohpia 5             
 
Event 43  Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  1:08.91    1:10.87    7  
     1) Buchanan, Matt 9                2) Weimer, Joey 10                
     3) DeHeer, Thomas 10               4) Liedtka, Eli 9                 
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:05.87    1:13.40  
     1) Barbor, Jack 9                  2) Branco, Anthony 10             
     3) Gutekunst, Robbie 10            4) Giuliana, Jack 9               
 -- Glenside-MA  'C'                                       NT   X1:23.59  
     1) McDade, Franny 9                2) Stevens, Jacob 10              
     3) Fulmor, Jude 9                  4) Morton, Jeremy 9               
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X1:24.88  
     1) Lee, Benjamin 9                 2) Stevens, Ben 9                 
     3) Frankenberg, Gavin 9            4) Gelfin, Gabe 9                 
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X1:38.31  
     1) Costantini, Dillon 9            2) Everitt, Eric 9                
     3) Wilburn, Collin 10              4)                                
 
Event 44  Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                  1:04.43    1:09.87    7  
     1) Chapman, Audrey 10              2) Dunbar, Meredith 9             
     3) Peck, Sophie 10                 4) Oneill, Molly 10               
  2 Hatboro-MA  'A'                                   1:01.68    1:17.25  
     1) Wilson, Olivia 10               2) Reilly, Julie 9                
     3) Kemble, McKendzie 9             4) Livingston, Gianna 10          
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X1:27.69  
     1) Settelen, Ava 9                 2) Hartigan, Fiona 10             
     3) Best, Tori 10                   4)                                
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X1:27.78  
     1) Funk, Lilly 10                  2) DiFebbo, Sydney 9              
     3) Aikens, Erin 9                  4) Bower, Madelyn 10              
 -- Glenside-MA  'C'                                       NT   X1:42.44  
     1) Crocker, Lily 9                 2) Raisch, Maris 9                
     3) MacDonald, Mia 9                4) Farley, Brenna 10              
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X1:51.63  
     1) Kushner, Nadia 9                2) Murphy, Mia 9                  
     3) Murset, Samantha 9              4)                                
 
Event 45  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   2:18.96   J2:25.25    7  
     1) Chapman, Patrick 12             2) Kirn, Tyler 11                 
     3) Bardsley, Christian 11          4) Wheeler, Davis 12              
  2 Glenside-MA  'A'                                  2:18.63   J2:08.87  
     1) Rollins, Joshua 11              2) Frankenberg, Aidan 11          
     3) Duddy, Matt 12                  4) McFadden, Liam 12              
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:35.10  
     1) Hermann, Michael 11             2) Enge, Jimmy 11                 
     3) Stoddart, Liam 12               4)                                
 -- Hatboro-MA  'C'                                        NT   X2:58.66  
     1) Sorensea, Josiah 12             2) Loschiavo, Lucas 12            
     3) Kemble, John 11                 4)                                
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X2:58.66  
     1) Weber, Luke 12                  2) Dibendetto, Lucas 11           
     3) MacDonald, Duncan 11            4) LaFond, Ethan 12               
 
Event 46  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   2:16.87    2:11.37    7  
     1) Wilson, Elzabeth 12             2) Przychowicz, Amelia 11         
     3) Falguera, Isabel 12             4) Gutekunst, Jess 12             
  2 Glenside-MA  'A'                                  2:02.06    2:12.13  
     1) Kelly, Mary 12                  2) Lush, Madison 11               
     3) Difebbo, Paige 12               4) Flanagan, Caira 11             
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:51.44  
     1) Sherwood, Nicole 12             2) Wray, Annie 11                 
     3) Miller, Emily 11                4) Joyce, Elyce 11                
 -- Glenside-MA  'B'                                       NT   X3:07.78  
     1) Acuna, Gianna 12                2) Elston, Maya 12                
     3) Taulane, Kate 12                4) Young, Jessica 12              
 
Event 47  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   1:49.12    1:58.18    7  
     1) Bell, Ryan 14                   2) Giuliana, Nick 13              
     3) Luke, Josh 13                   4) McErlean, James 14             
  2 Glenside-MA  'A'                                  1:56.66    2:04.06  
     1) Kelly, Danny 14                 2) Brown, Ryan 13                 
     3) Weber, Luke 12                  4) Feeney, Ryan 14                
 -- Hatboro-MA  'B'                                        NT   X2:13.37  
     1) Brophy, Joe 13                  2) Chapman, Nicholas 14           
     3) Kratz, Tim 14                   4) Banks, Lukas 13                
 
Event 48  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   2:05.35    2:08.66    7  
     1) Schada, Kaitlin 14              2) Wilburn, Elizabeth 14          
     3) Convery, Kelly 13               4) Joyce, Cierra 13               
  2 Glenside-MA  'A'                                  1:59.24    2:08.91  
     1) Reisinger, Sofia 14             2) Crocker, Sophia 13             
     3) Hoffman, Mary 14                4) Maus, Anna 13                  
 
Event 49  Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   1:30.37    1:50.72    7  
     1) Murphy, John 17                 2) Banks, Nick 17                 
     3) Shaeffer, Matt 18               4) Joyce, Michael 15              
  2 Glenside-MA  'A'                                  1:43.38    1:51.68  
     1) Duddy, Joe 15                   2) O'Neill, Matthew 15            
     3) Mohammad, Shareef 18            4) Burke, Thomas 17               
 
Event 50  Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatboro-MA  'A'                                   1:51.96    2:03.53    7  
     1) Metzger, Melissa 17             2) Stoddart, Sydney L 15          
     3) Mumford, Sami 17                4) Rowland, Amy 25                
  2 Glenside-MA  'A'                                  1:54.22    2:09.97  
     1) Stein, Alex 20                  2) Rickard, Kelly 19              
     3) Cartwright, Shelby 18           4) Richart, Lizzie 19             
 
                    Combined Team Scores - Through Event 50                    
 
  1. Glenside                            221   2. Hatboro                             208