Licensed to LIberty Swim League B      HY-TEK's Meet Manager 7/11/2012 09:15 PM
                        GL vs FCC 07112012 - 7/11/2012                         
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clark, Jack                8 FCC-MA                           21.19  
  2 Cooney, Ben                8 FCC-MA                           24.63  
  3 Clark, Will                7 FCC-MA                          x24.88  
  4 McDade, Franny             7 GL-MA                            28.50  
  5 Liedtka, Eli               7 GL-MA                            29.21  
  6 DeHeer, Thomas             7 GL-MA                           x30.81  
 -- Larrabee, Jack             8 FCC-MA                          X26.68  
 -- Kennedy, Andrew            8 FCC-MA                          X27.41  
 -- Frankenberg, Gavin         7 GL-MA                           X28.73  
 -- Berkoff, Aidan             8 FCC-MA                          X30.12  
 -- Weimer, Joey               8 GL-MA                           X36.65  
 -- Dougherty, Denis           8 GL-MA                           X37.38  
 -- Smith, Brett               6 FCC-MA                          X37.43  
 -- Gelfin, Gabe               7 GL-MA                           X41.55  
 -- Nelson, Roger              8 FCC-MA                          X45.50  
 -- Kennedy, Matthew           7 FCC-MA                          X47.56  
 -- Lafond, Christian          8 GL-MA                              XDQ  
 
Event 2  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Maher, Lauren              8 FCC-MA                           21.54  
  2 Smith, Emily               8 FCC-MA                           24.12  
  3 Smigiel, Elise             8 FCC-MA                          x24.75  
  4 Bower, Madelyn             8 GL-MA                            26.90  
  5 McFadden, Lucy             6 GL-MA                            30.38  
  6 Peck, Sophie               8 GL-MA                           x31.26  
 -- O'Brien, Kasey             8 FCC-MA                          X26.03  
 -- Raphael, Amanda            8 FCC-MA                          X27.37  
 -- Hastings, Allison          8 FCC-MA                          X29.38  
 -- Hennegan, Tierney          8 FCC-MA                          X29.44  
 -- Funchion, Cecilia          8 FCC-MA                          X30.41  
 -- O'Malley, Lauren           8 FCC-MA                          X30.78  
 -- Dunbar, Meredith           7 GL-MA                           X31.10  
 -- Augustine, Natasha         8 GL-MA                           X31.47  
 -- Talbot, Tess               6 FCC-MA                          X31.49  
 -- O'Brien, Shawn             7 FCC-MA                          X32.63  
 -- Devine, Ellie              8 FCC-MA                          X33.03  
 -- McCormick, Shea            7 FCC-MA                          X33.84  
 -- Philmore, Keely            8 GL-MA                           X35.28  
 -- Kulak, Emily               6 FCC-MA                          X36.16  
 -- Funchion, Sophia           7 FCC-MA                          X36.43  
 -- DiFebbo, Sydney            7 GL-MA                           X37.06  
 -- Edwards, Abby              6 FCC-MA                          X38.07  
 -- Sweeney, Kate              6 FCC-MA                          X39.18  
 -- McLafferty, Colleen        6 FCC-MA                          X40.31  
 -- Boyd, Samantha             7 GL-MA                              XDQ  
      Not on back off wall
 -- Crocker, Lilly             7 GL-MA                              XDQ  
      Standing on bottom
 
Event 3  Boys 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McFadden, Liam            10 GL-MA                            18.00  
  2 Frankenberg, Aidan         9 GL-MA                            20.75  
  3 Rollins, Joshua            9 GL-MA                           x21.42  
  4 Quigg, Jack               10 FCC-MA                           21.50  
  5 Baughan, Teddy            10 FCC-MA                           22.12  
  6 Hennegan, Jake            10 FCC-MA                          x22.97  
  7 MacDonald, Duncan          9 GL-MA                           x39.81  
 -- McLafferty, Liam           9 FCC-MA                          X24.91  
 -- Murray, Paul              10 GL-MA                           X24.93  
 -- Haas, Edmund               9 FCC-MA                          X25.40  
 -- Ahrens, Rory              10 GL-MA                           X37.06  
 -- Imredy, David              9 FCC-MA                             XDQ  
 
Event 4  Girls 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Talbot, Grace             10 FCC-MA                           20.50  
  2 Potocki, Hannah            9 FCC-MA                           20.81  
  3 Corrado, Lauren            9 FCC-MA                          x21.09  
  4 Lush, Madison              9 GL-MA                            21.24  
  5 McFadden, Catherine       10 GL-MA                            21.56  
  6 Taulane, Kate             10 GL-MA                           x22.88  
  7 Moreland, Zoe             10 GL-MA                           x23.24  
 -- Bunkin, Kaitlyn            9 FCC-MA                          X21.34  
 -- Difebbo, Paige            10 GL-MA                           X22.75  
 -- Kochanowicz, Anya          9 FCC-MA                          X22.78  
 -- Henry, Charlotte          10 FCC-MA                          X23.16  
 -- Santangelo, Bella          9 FCC-MA                          X23.39  
 -- Burger, Sarah              9 FCC-MA                          X23.98  
 -- Beck, Sarah                9 FCC-MA                          X24.38  
 -- Scanlon, Maura             9 FCC-MA                          X25.12  
 -- Meadows, Grace             9 FCC-MA                          X25.25  
 -- Visco, Darby               9 FCC-MA                          X25.37  
 -- McGill, Devon              9 GL-MA                           X25.69  
 -- DeLabio, Brenna           10 FCC-MA                          X26.90  
 -- Guckin, Melanie            9 FCC-MA                          X26.96  
 -- Freymann, Emma            10 FCC-MA                          X27.40  
 -- Kaufmann, Katherine        9 FCC-MA                          X27.66  
 -- Pennington, Alexa          9 FCC-MA                          X27.87  
 -- McCormick, Cassie          9 FCC-MA                          X29.28  
 -- Meder, Gwenyth             9 FCC-MA                          X30.44  
 -- Blake, Kasey               9 FCC-MA                          X32.94  
 -- Varnum, Grace             10 FCC-MA                          X33.34  
 -- Graham, Lily               9 FCC-MA                          X35.43  
 -- Donahue, Caroline          9 FCC-MA                             XDQ  
 -- Leitzel, Macy              9 FCC-MA                             XNS  
 
Event 5  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McLafferty, Sean          12 FCC-MA                           39.63  
  2 Kelly, Danny              12 GL-MA                            39.77  
  3 Porreca, Sebastian        12 FCC-MA                           43.55  
  4 Aikens, Mitchell          11 GL-MA                            46.44  
  5 Hinds, Davis              11 FCC-MA                          x55.47  
  6 Dunbar, Connor            11 GL-MA                           x56.22  
  7 Guckin, Collin            11 FCC-MA                        x1:00.69  
 -- Owens, Dylan              11 GL-MA                              XNS  
 
Event 6  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Lindsey            12 FCC-MA                           35.53  
  2 McHugh, Bridget           11 GL-MA                            36.78  
  3 Cooney, Emily             11 FCC-MA                           36.98  
  4 Dougherty, Megan          11 GL-MA                            39.33  
  5 Visco, Molly              11 FCC-MA                          x39.69  
  6 Maus, Anna                11 GL-MA                           x39.92  
  7 Rock, Julia               12 GL-MA                           x56.37  
 -- Hinds, Grace              12 FCC-MA                          X38.28  
 -- Currie, Allison           12 FCC-MA                          X40.00  
 -- Leibfreid, Megan          12 FCC-MA                          X40.31  
 -- Samtmann, Chrissy         12 FCC-MA                          X40.78  
 -- James, Kathy              12 GL-MA                           X43.61  
 -- Smith, Abigail            11 FCC-MA                          X44.56  
 -- Mobley, Morgan            11 GL-MA                           X48.72  
 -- McFadden, Isabelle        11 GL-MA                           X51.69  
 -- Henry, Emily              12 FCC-MA                             XDQ  
 
Event 7  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tatlonghari, Patrick      13 FCC-MA                           35.43  
  2 Young, CJ                 13 GL-MA                            46.29  
  3 Byrd, Rasheed             14 GL-MA                            46.90  
  4 Ermigiotti, Nick          13 GL-MA                           x54.73  
 -- Del Rio, Sam              13 FCC-MA                              DQ  
 
Event 8  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Leis, Margrethe           14 FCC-MA                           34.00  
  2 Samtmann, Megan           14 FCC-MA                           36.44  
  3 Cooney, Gwyneth           13 FCC-MA                          x36.59  
  4 Tipton, Lauren            13 GL-MA                            40.44  
  5 Dorley, Tegan             13 GL-MA                            46.37  
 -- McLafferty, Caitlin       14 FCC-MA                          X38.66  
 -- Moore, Rebecca            14 FCC-MA                          X38.79  
 -- Dougherty, Aine           13 GL-MA                           X55.33  
 -- Custer, Marissa           13 GL-MA                           X59.14  
 -- Maus, Clare               13 GL-MA                               DQ  
 
Event 9  Boys 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McCreavy, Sean            15 FCC-MA                           29.59  
  2 Okonski, Michael          17 FCC-MA                           30.00  
  3 Resch, Tim                17 FCC-MA                          x33.36  
  4 Ahrens, Kurt              41 GL-MA                            41.09  
  5 O'Neill, Patrick          15 GL-MA                            42.10  
 
Event 10  Girls 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carney, Jill              17 FCC-MA                          J33.03  
  2 Marble, Julianne          16 FCC-MA                          J33.00  
  3 Burke, Erin               15 GL-MA                           J33.53  
  4 McHugh, Molly             15 GL-MA                           J34.25  
  5 James, Natalie            15 GL-MA                          xJ50.13  
 
Event 11  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cooney, Ben                8 FCC-MA                          J24.47  
  2 Gelfin, Gabe               7 GL-MA                           J27.47  
  3 Clark, Will                7 FCC-MA                          J27.41  
 -- Sarsfield, Owen            7 FCC-MA                          X28.47  
 -- Berkoff, Aidan             8 FCC-MA                          X35.40  
 -- Bauer, Tim                 7 FCC-MA                              DQ  
 -- Bosca, William             8 FCC-MA                             XDQ  
 -- Buchanan, Matt             7 GL-MA                               DQ  
 
Event 12  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smigiel, Elise             8 FCC-MA                           21.87  
  2 Chapman, Audrey            8 GL-MA                            26.15  
  3 Kulak, Amanda              8 FCC-MA                           27.60  
  4 Mast, Ingrid               8 GL-MA                            30.75  
  5 Oneill, Molly              8 GL-MA                           x36.00  
 -- Raphael, Amanda            8 FCC-MA                          X27.44  
 -- Donahue, Julia             7 FCC-MA                          X30.31  
 -- Remus, Maeve               7 FCC-MA                          X33.51  
 -- Dunbar, Meredith           7 GL-MA                           X37.66  
 -- Funchion, Sophia           7 FCC-MA                          X42.81  
 -- Boyd, Samantha             7 GL-MA                           X42.92  
 -- DiFebbo, Sydney            7 GL-MA                           X45.34  
 -- Kulak, Emily               6 FCC-MA                          X51.56  
 -- Hennegan, Tierney          8 FCC-MA                              DQ  
 -- Edwards, Kate              6 FCC-MA                             XDQ  
 -- McFadden, Lucy             6 GL-MA                              XDQ  
 -- Crocker, Lilly             7 GL-MA                              XDQ  
 -- Ahrens, Diana              7 GL-MA                              XDQ  
 
Event 13  Boys 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haas, Edmund               9 FCC-MA                           20.21  
  2 Hennegan, Brent           10 FCC-MA                           22.75  
  3 Hennegan, Jake            10 FCC-MA                          x23.46  
  4 Tipton, Trevor             9 GL-MA                            26.29  
  5 Ahrens, Rory              10 GL-MA                            27.20  
  6 Frankenberg, Aidan         9 GL-MA                           x29.15  
 -- Berkoff, Cooper           10 FCC-MA                          X23.22  
 -- Sarsfield, Liam            9 FCC-MA                          X23.56  
 -- Murray, Paul              10 GL-MA                           X28.91  
 -- Buchanan, Tim              9 GL-MA                           X30.99  
 -- Coggins, Ryan              9 FCC-MA                          X31.65  
 -- McLafferty, Liam           9 FCC-MA                          X31.97  
 -- Moreland, Andrew          10 GL-MA                               DQ  
 -- LaFond, Ethan              9 GL-MA                              XDQ  
 -- O'Malley, Michael         10 FCC-MA                             XNS  
 
Event 14  Girls 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Potocki, Hannah            9 FCC-MA                           21.78  
  1 Kelly, Mary               10 GL-MA                            21.78  
  3 Baughan, Abby             10 FCC-MA                           22.10  
  4 Henry, Charlotte          10 FCC-MA                          x22.44  
  5 Difebbo, Paige            10 GL-MA                            24.28  
  6 Lush, Madison              9 GL-MA                           x24.37  
 -- Doerzbacher, Kelly         9 FCC-MA                          X21.69  
 -- Swanger, Eva               9 FCC-MA                          X22.13  
 -- Mobley, Mackenzie         10 GL-MA                           X22.71  
 -- Flanagan, Caira            9 GL-MA                           X24.74  
 -- Meadows, Grace             9 FCC-MA                          X26.19  
 -- Bunkin, Kaitlyn            9 FCC-MA                          X26.97  
 -- Bosca, Elizabeth          10 FCC-MA                          X27.16  
 -- Visco, Darby               9 FCC-MA                          X28.78  
 -- McDade, Mary Kate          9 GL-MA                              XDQ  
 
Event 15  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McLafferty, Sean          12 FCC-MA                           42.25  
  2 Feeney, Ryan              12 GL-MA                            45.41  
  3 Raphael, Zachary          12 FCC-MA                           49.75  
  4 Aikens, Mitchell          11 GL-MA                            52.58  
  5 Gershwin, August          12 GL-MA                           x57.53  
 -- Brown, Ryan               11 GL-MA                         X1:01.73  
 -- Guckin, James             12 FCC-MA                              DQ  
 -- Owens, Dylan              11 GL-MA                              XNS  
 
Event 16  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Currie, Allison           12 FCC-MA                           38.75  
  2 Dougherty, Megan          11 GL-MA                            41.02  
  3 Hoffman, Mary             12 GL-MA                            41.34  
  4 Kelly, Julie              11 FCC-MA                           41.94  
  5 Reisinger, Sofia          12 GL-MA                           x43.37  
  6 Maus, Anna                11 GL-MA                           x45.69  
  7 Potocki, Sarah            11 FCC-MA                          x46.19  
  8 Dorley, Carissa           11 GL-MA                           x48.00  
  9 Nakhla, Christina         12 GL-MA                         x1:11.79  
 -- Bosca, Deejay             12 FCC-MA                          X40.43  
 -- Smith, Abigail            11 FCC-MA                          X48.33  
 -- Glefin, Rosie             11 GL-MA                           X52.65  
 -- Crocker, Sophia           11 GL-MA                           X52.75  
 -- Gottlieb, Melanie         12 GL-MA                           X58.09  
 -- Moore, Sophie             12 FCC-MA                          X58.69  
 
Event 17  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Callahan, Gregory         14 GL-MA                            33.33  
  2 Garber, Evan              13 FCC-MA                           37.31  
  3 Visco, Tanner             14 FCC-MA                           37.50  
  4 DeHeer, James             14 GL-MA                            39.62  
  5 Del Rio, Sam              13 FCC-MA                          x41.31  
  6 Ermigiotti, Nick          13 GL-MA                           x50.09  
 -- Quinn, Evan               13 FCC-MA                          X41.12  
 -- Young, CJ                 13 GL-MA                           X47.02  
 -- Brown, Liam               13 GL-MA                           X48.91  
 -- O'Neill, Matthew          14 GL-MA                         X1:00.50  
 
Event 18  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Quigg, Katie              14 FCC-MA                           36.87  
  2 Bauer, Samantha           13 FCC-MA                           37.16  
  3 Cook, Haley               13 GL-MA                            41.76  
  4 Maus, Clare               13 GL-MA                            43.36  
  5 Feeney, Dana              13 GL-MA                           x43.91  
  6 Moore, Rebecca            14 FCC-MA                          x44.79  
 -- McLafferty, Caitlin       14 FCC-MA                          X43.09  
 -- Dougherty, Aine           13 GL-MA                           X46.66  
 -- Custer, Marissa           13 GL-MA                           X54.29  
 -- Evans, Aly                13 FCC-MA                             XDQ  
 -- Dorley, Tegan             13 GL-MA                              XNS  
 
Event 19  Boys 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Warr, Dillon              18 GL-MA                            30.01  
  2 Resch, Tim                17 FCC-MA                           32.75  
  3 Burke, Thomas             15 GL-MA                            34.75  
  4 Garber, Brennan           16 FCC-MA                           35.68  
 -- O'Neill, Patrick          15 GL-MA                               DQ  
 
Event 20  Girls 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burke, Barbara            50 GL-MA                           J36.88  
  2 Dolan, Jessie             16 FCC-MA                          J39.16  
  3 Burke, Erin               15 GL-MA                           J37.20  
  4 Stein, Molly              18 GL-MA                          xJ38.71  
  5 Carney, Jill              17 FCC-MA                          J42.34  
  6 Tucker, Leah              15 FCC-MA                         xJ48.32  
 
Event 21  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cooney, Ben                8 FCC-MA                           19.41  
  2 Kennedy, Andrew            8 FCC-MA                           20.63  
  3 Clark, Jack                8 FCC-MA                          x24.19  
  4 Liedtka, Eli               7 GL-MA                            26.40  
 -- Larrabee, Jack             8 FCC-MA                          X21.62  
 -- Bosca, William             8 FCC-MA                          X28.28  
 -- Kochanowicz, Cole          6 FCC-MA                          X34.47  
 -- Kennedy, Matthew           7 FCC-MA                          X35.35  
 -- Smith, Brett               6 FCC-MA                             XDQ  
 -- DeHeer, Thomas             7 GL-MA                               DQ  
 -- McDade, Franny             7 GL-MA                               DQ  
 -- Doerzbacher, Kevin         7 FCC-MA                             XDQ  
 
Event 22  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Maher, Lauren              8 FCC-MA                           19.87  
  2 Smith, Emily               8 FCC-MA                           20.62  
  3 O'Malley, Lauren           8 FCC-MA                          x22.75  
  4 Mast, Ingrid               8 GL-MA                            25.00  
  5 Bower, Madelyn             8 GL-MA                            30.78  
  6 Peck, Sophie               8 GL-MA                           x31.46  
 -- Donahue, Julia             7 FCC-MA                          X24.78  
 -- O'Brien, Kasey             8 FCC-MA                          X25.10  
 -- Kulak, Amanda              8 FCC-MA                          X27.53  
 -- O'Brien, Shawn             7 FCC-MA                          X27.90  
 -- Oneill, Molly              8 GL-MA                           X28.08  
 -- Chapman, Audrey            8 GL-MA                           X33.84  
 -- Devine, Ellie              8 FCC-MA                          X46.75  
 -- McCormick, Shea            7 FCC-MA                             XDQ  
 
Event 23  Boys 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McFadden, Liam            10 GL-MA                            16.38  
  2 Hennegan, Brent           10 FCC-MA                           19.81  
  3 Rollins, Joshua            9 GL-MA                            20.25  
  4 Quigg, Jack               10 FCC-MA                           21.19  
  5 Moreland, Andrew          10 GL-MA                           x21.29  
  6 Franczyk, Jude            10 FCC-MA                          x21.72  
 -- Baughan, Teddy            10 FCC-MA                          X22.60  
 -- Imredy, David              9 FCC-MA                          X26.00  
 -- O'Malley, Michael         10 FCC-MA                             XNS  
 
Event 24  Girls 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kelly, Mary               10 GL-MA                            17.31  
  2 Corrado, Lauren            9 FCC-MA                           18.03  
  3 Potocki, Hannah            9 FCC-MA                           18.25  
  4 Talbot, Grace             10 FCC-MA                          x18.37  
  5 McFadden, Catherine       10 GL-MA                            20.09  
  6 Taulane, Kate             10 GL-MA                           x20.75  
 -- Baughan, Abby             10 FCC-MA                          X21.03  
 -- Doerzbacher, Kelly         9 FCC-MA                          X21.22  
 -- Donahue, Caroline          9 FCC-MA                          X21.41  
 -- Mobley, Mackenzie         10 GL-MA                           X21.53  
 -- Scanlon, Maura             9 FCC-MA                          X22.15  
 -- Flanagan, Caira            9 GL-MA                           X22.73  
 -- Kochanowicz, Anya          9 FCC-MA                          X22.79  
 -- Bosca, Elizabeth          10 FCC-MA                          X22.94  
 -- Swanger, Eva               9 FCC-MA                          X22.97  
 -- Burger, Sarah              9 FCC-MA                          X24.09  
 -- Santangelo, Bella          9 FCC-MA                          X24.16  
 -- Moreland, Zoe             10 GL-MA                           X24.38  
 -- Beck, Sarah                9 FCC-MA                          X24.40  
 -- McCormick, Cassie          9 FCC-MA                          X24.75  
 -- Guckin, Melanie            9 FCC-MA                             XDQ  
 
Event 25  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kelly, Danny              12 GL-MA                            40.22  
  2 Feeney, Ryan              12 GL-MA                            42.06  
  3 Porreca, Sebastian        12 FCC-MA                           43.89  
  4 Guckin, Collin            11 FCC-MA                         1:01.12  
 -- Gershwin, August          12 GL-MA                               DQ  
 
Event 26  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Lindsey            12 FCC-MA                           31.65  
  2 Cooney, Emily             11 FCC-MA                           33.73  
  3 McHugh, Bridget           11 GL-MA                            36.37  
  4 Henry, Emily              12 FCC-MA                          x36.56  
  5 Reisinger, Sofia          12 GL-MA                            36.90  
  6 McFadden, Isabelle        11 GL-MA                           x43.22  
  7 Rock, Julia               12 GL-MA                         x1:04.53  
 -- Bosca, Deejay             12 FCC-MA                          X35.78  
 -- Leibfreid, Megan          12 FCC-MA                          X38.10  
 -- Visco, Molly              11 FCC-MA                          X38.60  
 
Event 27  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Callahan, Gregory         14 GL-MA                            28.88  
  2 Tatlonghari, Patrick      13 FCC-MA                           31.50  
  3 Visco, Tanner             14 FCC-MA                           35.63  
  4 Byrd, Rasheed             14 GL-MA                            40.51  
  5 Young, CJ                 13 GL-MA                           x47.47  
 -- Garber, Evan              13 FCC-MA                              DQ  
 -- Brown, Liam               13 GL-MA                              SCR  
 
Event 28  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Quigg, Katie              14 FCC-MA                           30.37  
  2 Samtmann, Megan           14 FCC-MA                           33.19  
  3 Cook, Haley               13 GL-MA                            33.43  
  4 McLafferty, Caitlin       14 FCC-MA                          x36.22  
  5 Tipton, Lauren            13 GL-MA                            42.28  
  6 Feeney, Dana              13 GL-MA                           x48.52  
 
Event 29  Boys 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Winneberger, Stephen      23 GL-MA                            25.70  
  2 Okonski, Michael          17 FCC-MA                           26.65  
  3 Warr, Dillon              18 GL-MA                            27.31  
  4 McCreavy, Sean            15 FCC-MA                           27.60  
  5 Garber, Brennan           16 FCC-MA                          x31.22  
  6 Burke, Thomas             15 GL-MA                           x32.37  
 
Event 30  Girls 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dolan, Jessie             16 FCC-MA                           30.38  
  2 Burke, Barbara            50 GL-MA                            31.40  
  3 McHugh, Molly             15 GL-MA                            32.23  
  4 Marble, Julianne          16 FCC-MA                           32.34  
  5 Stein, Molly              18 GL-MA                           x32.50  
  6 Edalatpour, Phoebe        16 FCC-MA                          x33.41  
 
Event 31  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clark, Jack                8 FCC-MA                           18.43  
  2 Kennedy, Andrew            8 FCC-MA                           18.82  
  3 Clark, Will                7 FCC-MA                          x19.31  
  4 Liedtka, Eli               7 GL-MA                            21.78  
  5 Buchanan, Matt             7 GL-MA                            22.32  
  6 DeHeer, Thomas             7 GL-MA                           x22.62  
  7 McDade, Franny             7 GL-MA                           x23.27  
  8 Gelfin, Gabe               7 GL-MA                           x28.64  
 -- Larrabee, Jack             8 FCC-MA                          X20.55  
 -- Bosca, William             8 FCC-MA                          X22.91  
 -- Sarsfield, Owen            7 FCC-MA                          X23.07  
 -- Berkoff, Aidan             8 FCC-MA                          X23.15  
 -- Dougherty, Denis           8 GL-MA                           X23.96  
 -- Frankenberg, Gavin         7 GL-MA                           X23.98  
 -- Smith, Brett               6 FCC-MA                          X24.16  
 -- Weimer, Joey               8 GL-MA                           X24.25  
 -- Doerzbacher, Kevin         7 FCC-MA                          X25.34  
 -- Bauer, Tim                 7 FCC-MA                          X25.69  
 -- Tatlonghari, Owen          8 FCC-MA                          X28.63  
 -- Larrabee, Owen             6 FCC-MA                          X29.06  
 -- Boccella, Leo              7 FCC-MA                          X29.59  
 -- Lafond, Christian          8 GL-MA                           X30.66  
 -- Kochanowicz, Cole          6 FCC-MA                          X31.12  
 -- Nelson, Roger              8 FCC-MA                          X32.38  
 -- Kennedy, Matthew           7 FCC-MA                          X36.18  
 -- Boccella, Felix            5 FCC-MA                          X38.28  
 
Event 32  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Emily               8 FCC-MA                           16.50  
  2 Maher, Lauren              8 FCC-MA                           16.81  
  3 Smigiel, Elise             8 FCC-MA                          x18.19  
  4 Chapman, Audrey            8 GL-MA                            22.51  
  5 Peck, Sophie               8 GL-MA                            23.50  
  6 O'Brien, Kasey             8 FCC-MA                          x24.47  
  7 Mast, Ingrid               8 GL-MA                           x26.03  
 -- Donahue, Julia             7 FCC-MA                          X21.18  
 -- O'Malley, Lauren           8 FCC-MA                          X22.46  
 -- Hastings, Allison          8 FCC-MA                          X23.03  
 -- Kulak, Amanda              8 FCC-MA                          X23.09  
 -- Funchion, Cecilia          8 FCC-MA                          X23.59  
 -- Oneill, Molly              8 GL-MA                           X23.81  
 -- Edwards, Kate              6 FCC-MA                          X24.57  
 -- Hennegan, Tierney          8 FCC-MA                          X24.97  
 -- Dunbar, Meredith           7 GL-MA                           X25.91  
 -- Bower, Madelyn             8 GL-MA                           X26.60  
 -- Remus, Maeve               7 FCC-MA                          X26.84  
 -- Sweeney, Kate              6 FCC-MA                          X28.76  
 -- O'Brien, Shawn             7 FCC-MA                          X29.35  
 -- Maher, Molly               6 FCC-MA                          X29.59  
 -- Smigiel, Lucy              6 FCC-MA                          X30.07  
 -- Philmore, Keely            8 GL-MA                           X30.42  
 -- McLafferty, Colleen        6 FCC-MA                          X30.97  
 -- Devine, Ellie              8 FCC-MA                          X31.41  
 -- Kling, Isabel              7 FCC-MA                          X31.52  
 -- McFadden, Lucy             6 GL-MA                           X31.74  
 -- McCullough, Courtney       8 FCC-MA                          X31.78  
 -- Augustine, Natasha         8 GL-MA                           X34.28  
 -- Boyd, Samantha             7 GL-MA                           X36.00  
 -- Edwards, Abby              6 FCC-MA                          X36.03  
 -- DiFebbo, Sydney            7 GL-MA                           X42.08  
 -- Ahrens, Diana              7 GL-MA                           X43.01  
 -- Crocker, Lilly             7 GL-MA                           X43.97  
 -- Aikens, Erin               7 GL-MA                         X1:15.04  
 
Event 33  Boys 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McFadden, Liam            10 GL-MA                            14.48  
  2 Hennegan, Brent           10 FCC-MA                           15.61  
  3 Hennegan, Jake            10 FCC-MA                           16.59  
  4 Quigg, Jack               10 FCC-MA                          x17.00  
  5 Rollins, Joshua            9 GL-MA                            17.69  
  6 Frankenberg, Aidan         9 GL-MA                           x17.98  
 -- Franczyk, Jude            10 FCC-MA                          X16.40  
 -- Baughan, Teddy            10 FCC-MA                          X17.13  
 -- Moreland, Andrew          10 GL-MA                           X18.75  
 -- Haas, Edmund               9 FCC-MA                          X18.91  
 -- Murray, Paul              10 GL-MA                           X19.14  
 -- Imredy, David              9 FCC-MA                          X19.22  
 -- Sarsfield, Liam            9 FCC-MA                          X19.59  
 -- Berkoff, Cooper           10 FCC-MA                          X19.94  
 -- McLafferty, Liam           9 FCC-MA                          X20.06  
 -- Tipton, Trevor             9 GL-MA                           X20.66  
 -- Coggins, Ryan              9 FCC-MA                          X21.47  
 -- Buchanan, Tim              9 GL-MA                           X25.37  
 -- Ahrens, Rory              10 GL-MA                           X26.71  
 -- LaFond, Ethan              9 GL-MA                           X32.47  
 -- MacDonald, Duncan          9 GL-MA                           X32.63  
 -- O'Malley, Michael         10 FCC-MA                             XNS  
 
Event 34  Girls 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Talbot, Grace             10 FCC-MA                           14.80  
  2 Kelly, Mary               10 GL-MA                            15.48  
  3 Corrado, Lauren            9 FCC-MA                           15.78  
  4 Lush, Madison              9 GL-MA                            16.22  
  5 McFadden, Catherine       10 GL-MA                           x17.22  
  6 Henry, Charlotte          10 FCC-MA                          x17.66  
 -- Baughan, Abby             10 FCC-MA                          X17.28  
 -- Bunkin, Kaitlyn            9 FCC-MA                          X17.43  
 -- Flanagan, Caira            9 GL-MA                           X17.66  
 -- Difebbo, Paige            10 GL-MA                           X17.70  
 -- Meadows, Grace             9 FCC-MA                          X17.94  
 -- Scanlon, Maura             9 FCC-MA                          X18.31  
 -- Moreland, Zoe             10 GL-MA                           X18.35  
 -- Taulane, Kate             10 GL-MA                           X18.60  
 -- Mobley, Mackenzie         10 GL-MA                           X18.66  
 -- Beck, Sarah                9 FCC-MA                          X18.72  
 -- Kochanowicz, Anya          9 FCC-MA                          X18.72  
 -- Donahue, Caroline          9 FCC-MA                          X19.00  
 -- Doerzbacher, Kelly         9 FCC-MA                          X19.06  
 -- Swanger, Eva               9 FCC-MA                          X19.09  
 -- Guckin, Melanie            9 FCC-MA                          X19.66  
 -- Visco, Darby               9 FCC-MA                          X19.79  
 -- Pennington, Alexa          9 FCC-MA                          X20.63  
 -- Varnum, Grace             10 FCC-MA                          X20.69  
 -- McGill, Devon              9 GL-MA                           X21.03  
 -- Santangelo, Bella          9 FCC-MA                          X22.56  
 -- DeLabio, Brenna           10 FCC-MA                          X23.94  
 -- Kaufmann, Katherine        9 FCC-MA                          X24.33  
 -- Meder, Gwenyth             9 FCC-MA                          X24.87  
 -- Leitzel, Macy              9 FCC-MA                          X27.12  
 -- Freymann, Emma            10 FCC-MA                          X27.37  
 -- Blake, Kasey               9 FCC-MA                          X27.62  
 -- Graham, Lily               9 FCC-MA                          X29.09  
 -- McDade, Mary Kate          9 GL-MA                           X34.41  
 
Event 35  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Feeney, Ryan              12 GL-MA                            31.46  
  2 McLafferty, Sean          12 FCC-MA                           32.47  
  3 Kelly, Danny              12 GL-MA                            33.13  
  4 Porreca, Sebastian        12 FCC-MA                           34.81  
  5 Aikens, Mitchell          11 GL-MA                           x36.84  
  6 Guckin, James             12 FCC-MA                          x40.81  
  7 Hinds, Davis              11 FCC-MA                          x52.08  
 -- Dunbar, Connor            11 GL-MA                           X43.75  
 -- Raphael, Zachary          12 FCC-MA                          X44.37  
 -- Brown, Ryan               11 GL-MA                           X46.00  
 -- Guckin, Collin            11 FCC-MA                          X48.07  
 -- Gershwin, August          12 GL-MA                           X50.03  
 -- Owens, Dylan              11 GL-MA                              SCR  
 
Event 36  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Lindsey            12 FCC-MA                           28.41  
  2 Cooney, Emily             11 FCC-MA                           30.28  
  3 McHugh, Bridget           11 GL-MA                            30.89  
  4 Dougherty, Megan          11 GL-MA                            31.02  
  5 Visco, Molly              11 FCC-MA                          x33.75  
  6 Reisinger, Sofia          12 GL-MA                           x34.72  
  7 Dorley, Carissa           11 GL-MA                           x41.42  
 -- Currie, Allison           12 FCC-MA                          X31.37  
 -- Kelly, Julie              11 FCC-MA                          X31.60  
 -- Hoffman, Mary             12 GL-MA                           X33.38  
 -- Hinds, Grace              12 FCC-MA                          X33.66  
 -- Potocki, Sarah            11 FCC-MA                          X34.40  
 -- Leibfreid, Megan          12 FCC-MA                          X34.78  
 -- Maus, Anna                11 GL-MA                           X35.50  
 -- Bosca, Deejay             12 FCC-MA                          X35.54  
 -- Samtmann, Chrissy         12 FCC-MA                          X35.94  
 -- James, Kathy              12 GL-MA                           X37.28  
 -- Mobley, Morgan            11 GL-MA                           X37.38  
 -- McFadden, Isabelle        11 GL-MA                           X37.53  
 -- Crocker, Sophia           11 GL-MA                           X38.34  
 -- Glefin, Rosie             11 GL-MA                           X46.97  
 -- Rock, Julia               12 GL-MA                           X47.61  
 -- McCullough, Kate          11 FCC-MA                          X48.47  
 -- Moore, Sophie             12 FCC-MA                          X51.91  
 -- Gottlieb, Melanie         12 GL-MA                           X52.34  
 -- Nakhla, Christina         12 GL-MA                           X54.12  
 
Event 37  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Callahan, Gregory         14 GL-MA                            25.24  
  2 Visco, Tanner             14 FCC-MA                           27.37  
  3 Tatlonghari, Patrick      13 FCC-MA                           30.03  
  4 Del Rio, Sam              13 FCC-MA                          x30.81  
  5 Byrd, Rasheed             14 GL-MA                            33.79  
  6 Ermigiotti, Nick          13 GL-MA                           x36.56  
 -- Quinn, Evan               13 FCC-MA                          X32.31  
 -- Garber, Evan              13 FCC-MA                          X32.47  
 -- DeHeer, James             14 GL-MA                           X36.33  
 -- Brown, Liam               13 GL-MA                           X38.80  
 -- O'Neill, Matthew          14 GL-MA                           X53.23  
 
Event 38  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bauer, Samantha           13 FCC-MA                           28.41  
  2 Leis, Margrethe           14 FCC-MA                           29.20  
  3 Quigg, Katie              14 FCC-MA                          x29.43  
  4 Maus, Clare               13 GL-MA                            31.84  
  4 Cook, Haley               13 GL-MA                            31.84  
  6 Tipton, Lauren            13 GL-MA                           x35.67  
 -- Samtmann, Megan           14 FCC-MA                          X29.97  
 -- Evans, Aly                13 FCC-MA                          X33.59  
 -- Cooney, Gwyneth           13 FCC-MA                          X34.25  
 -- Feeney, Dana              13 GL-MA                           X35.69  
 -- Dorley, Tegan             13 GL-MA                           X36.22  
 -- Dougherty, Aine           13 GL-MA                           X39.44  
 
Event 39  Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Warr, Dillon              18 GL-MA                           J55.49  
  2 Resch, Tim                17 FCC-MA                          J56.94  
  3 McCreavy, Sean            15 FCC-MA                          J56.75  
  4 Okonski, Michael          17 FCC-MA                          x57.10  
  5 Williams, Steve           17 GL-MA                          1:07.31  
  6 Burke, Thomas             15 GL-MA                         x1:07.43  
 -- O'Neill, Patrick          15 GL-MA                         X1:13.79  
 -- Ahrens, Kurt              41 GL-MA                         X1:17.03  
 
Event 40  Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dolan, Jessie             16 FCC-MA                         1:00.94  
  2 Marble, Julianne          16 FCC-MA                         1:02.16  
  3 Burke, Erin               15 GL-MA                          1:03.24  
  4 Carney, Jill              17 FCC-MA                        x1:03.47  
  5 McHugh, Molly             15 GL-MA                          1:03.63  
  6 Burke, Barbara            50 GL-MA                         x1:03.75  
 -- Edalatpour, Phoebe        16 FCC-MA                        X1:06.19  
 -- Tucker, Leah              15 FCC-MA                        X1:31.56  
 -- James, Natalie            15 GL-MA                         X1:45.07  
 
Event 41  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                              1:15.03  
     1) Cooney, Ben 8                   2) Clark, Will 7                  
     3) Kennedy, Andrew 8               4) Clark, Jack 8                  
  2 Glenside-MA  'A'                                            1:35.89  
     1) Buchanan, Matt 7                2) DeHeer, Thomas 7               
     3) Liedtka, Eli 7                  4) Weimer, Joey 8                 
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                             X1:46.10  
     1) Bosca, William 8                2) Sarsfield, Owen 7              
     3) Berkoff, Aidan 8                4) Boccella, Leo 7                
 -- Glenside-MA  'B'                                           X1:48.25  
     1) Gelfin, Gabe 7                  2) Frankenberg, Gavin 7           
     3) Dougherty, Denis 8              4) McDade, Franny 7               
 -- Flourtown Country Club-MA  'C'                             X2:00.50  
     1) Tatlonghari, Owen 8             2) Bauer, Tim 7                   
     3) Kochanowicz, Cole 6             4) Kennedy, Matthew 7             
 
Event 42  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                              1:20.35  
     1) Maher, Lauren 8                 2) O'Malley, Lauren 8             
     3) Smigiel, Elise 8                4) Smith, Emily 8                 
  2 Glenside-MA  'A'                                            1:37.12  
     1) Oneill, Molly 8                 2) Peck, Sophie 8                 
     3) Mast, Ingrid 8                  4) Chapman, Audrey 8              
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                             X1:40.29  
     1) Raphael, Amanda 8               2) Funchion, Cecilia 8            
     3) Hastings, Allison 8             4) Remus, Maeve 7                 
 -- Flourtown Country Club-MA  'C'                             X1:57.03  
     1) Talbot, Tess 6                  2) Funchion, Sophia 7             
     3) McCormick, Shea 7               4) Smigiel, Lucy 6                
 -- Glenside-MA  'B'                                           X2:03.01  
     1) Bower, Madelyn 8                2) Augustine, Natasha 8           
     3) Dunbar, Meredith 7              4) McFadden, Lucy 6               
 -- Glenside-MA  'C'                                           X2:30.90  
     1) Boyd, Samantha 7                2) DiFebbo, Sydney 7              
     3) Philmore, Keely 8               4) Ahrens, Diana 7                
 
Event 43  Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                              1:08.22  
     1) Hennegan, Jake 10               2) Baughan, Teddy 10              
     3) Quigg, Jack 10                  4) Hennegan, Brent 10             
  2 Glenside-MA  'A'                                            1:09.18  
     1) Moreland, Andrew 10             2) McFadden, Liam 10              
     3) Rollins, Joshua 9               4) Frankenberg, Aidan 9           
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                             X1:15.97  
     1) Haas, Edmund 9                  2) McLafferty, Liam 9             
     3) Sarsfield, Liam 9               4) Franczyk, Jude 10              
 -- Flourtown Country Club-MA  'C'                             X1:20.35  
     1) Berkoff, Cooper 10              2) Coggins, Ryan 9                
     3) Imredy, David 9                 4) Larrabee, Jack 8               
 -- Glenside-MA  'B'                                           X1:34.56  
     1) Tipton, Trevor 9                2) Murray, Paul 10                
     3) Ahrens, Rory 10                 4) Buchanan, Tim 9                
 
Event 44  Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                              1:07.97  
     1) Potocki, Hannah 9               2) Henry, Charlotte 10            
     3) Corrado, Lauren 9               4) Talbot, Grace 10               
  2 Glenside-MA  'A'                                            1:11.74  
     1) Kelly, Mary 10                  2) Lush, Madison 9                
     3) Difebbo, Paige 10               4) McFadden, Catherine 10         
 -- Glenside-MA  'B'                                           X1:20.94  
     1) Flanagan, Caira 9               2) Taulane, Kate 10               
     3) Mobley, Mackenzie 10            4) Moreland, Zoe 10               
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                             X1:25.00  
     1) Baughan, Abby 10                2) Burger, Sarah 9                
     3) Meder, Gwenyth 9                4) McCormick, Cassie 9            
 -- Flourtown Country Club-MA  'C'                             X1:39.40  
     1) Freymann, Emma 10               2) Bosca, Elizabeth 10            
     3) DeLabio, Brenna 10              4) Kaufmann, Katherine 9          
 
Event 45  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Glenside-MA  'A'                                            2:27.44  
     1) Kelly, Danny 12                 2) Aikens, Mitchell 11            
     3) Feeney, Ryan 12                 4) Dunbar, Connor 11              
  2 Flourtown Country Club-MA  'A'                              2:35.94  
     1) Porreca, Sebastian 12           2) Guckin, James 12               
     3) Raphael, Zachary 12             4) McLafferty, Sean 12            
 
Event 46  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                              2:05.31  
     1) Cooney, Emily 11                2) Kelly, Julie 11                
     3) Visco, Molly 11                 4) Smith, Lindsey 12              
  2 Glenside-MA  'A'                                            2:13.43  
     1) Dougherty, Megan 11             2) McHugh, Bridget 11             
     3) Reisinger, Sofia 12             4) Hoffman, Mary 12               
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                             X2:15.28  
     1) Hinds, Grace 12                 2) Currie, Allison 12             
     3) Henry, Emily 12                 4) Potocki, Sarah 11              
 -- Flourtown Country Club-MA  'C'                             X2:37.18  
     1) McCullough, Kate 11             2) Leibfreid, Megan 12            
     3) Smith, Abigail 11               4) Samtmann, Chrissy 12           
 -- Glenside-MA  'B'                                           X2:37.71  
     1) Maus, Anna 11                   2) McFadden, Isabelle 11          
     3) James, Kathy 12                 4) Glefin, Rosie 11               
 -- Glenside-MA  'C'                                           X3:03.34  
     1) Mobley, Morgan 11               2) Rock, Julia 12                 
     3) Gottlieb, Melanie 12            4) Dorley, Carissa 11             
 
Event 47  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                              2:01.09  
     1) Tatlonghari, Patrick 13         2) Quinn, Evan 13                 
     3) Del Rio, Sam 13                 4) Visco, Tanner 14               
  2 Glenside-MA  'A'                                            2:10.41  
     1) Byrd, Rasheed 14                2) DeHeer, James 14               
     3) Ermigiotti, Nick 13             4) Callahan, Gregory 14           
 
Event 48  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                              1:57.31  
     1) Bauer, Samantha 13              2) Samtmann, Megan 14             
     3) Leis, Margrethe 14              4) Quigg, Katie 14                
  2 Glenside-MA  'A'                                            2:16.81  
     1) Cook, Haley 13                  2) Maus, Clare 13                 
     3) Tipton, Lauren 13               4) Dorley, Tegan 13               
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                             X2:14.13  
     1) Cooney, Gwyneth 13              2) Moore, Rebecca 14              
     3) McLafferty, Caitlin 14          4) Evans, Aly 13                  
 
Event 49  Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                              1:43.58  
     1) Okonski, Michael 17             2) Garber, Brennan 16             
     3) Resch, Tim 17                   4) McCreavy, Sean 15              
  2 Glenside-MA  'A'                                            1:49.00  
     1) Warr, Dillon 18                 2) Williams, Steve 17             
     3) Winneberger, Stephen 23         4) Burke, Thomas 15               
 
Event 50  Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                              1:54.97  
     1) Dolan, Jessie 16                2) Edalatpour, Phoebe 16          
     3) Carney, Jill 17                 4) Marble, Julianne 16            
  2 Glenside-MA  'A'                                            1:55.84  
     1) Burke, Barbara 50               2) Burke, Erin 15                 
     3) Stein, Molly 18                 4) McHugh, Molly 15               
 
                    Combined Team Scores - Through Event 50                    
 
  1. Flourtown Country Club              233   2. Glenside                            197